ولسیانی موفق شد در بازی سایپا گل تساوی تیمش را بزند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، جورجی ولسیانی بی‌شک یکی از بهترین بازیکنان خارجی لیگ برتر بوده است. او کیفیت بالایی در نساجی داشته است. او در بازی سایپا هم بی نقص بازی کرد و موفق شد حتی گل تساوی تیمش را بزند. جورجی ولسیانی بعد از این درخشش، گفت‌وگویی با خبرآنلاین انجام داد.

جورجی امسال بی‌شک بهترین بازیکن نساجی و یکی از بهترین بازیکنان خارجی لیگ برتر بوده‌ای. در این باره برایمان صحبت می‌کنی.
درباره چیزی که من نیستم باید صحبت کنم، بلکه مردم باید درباره ام نظر بدهند ولی من به عنوان یک بازیکن فقط می‌خواهم در زمین کارم را انجام دهم. من همه تلاشم را می کنم تا به تیم کمک کنم و بازی به بازی پیشرفت داشته باشم.

رابطه خوبی هم با طرفداران نساجی داری.
بله، من واقعا طرفداران نساجی را دوست دارم و به آنها احترام می گذارم. آنها همیشه بعد از بازی ها ما را سورپرایز می‌کنند. بعد از بازی با سایپا من دیدم که آنها کمی ناراحت هستند. من می‌دانم که هواداران دوست دارند تیم بهتر نتیجه بگیرد ولی آنها باید صبور باشند و به تیم اعتماد داشته باشند. نساجی بعد از 24 سال اولین حضور خود را در لیگ برتر تجربه می‌کند و باید به تیم زمان داد. هرکسی می‌داند نساجی مدت زمان زیادی از لیگ برتر دور بوده است. تیم ما تجربه زیادی ندارد اما کاملا مشخص ات که تیم ما پتانسیل بزرگی دارد. ما کار می‌کنیم تا نمایش بهتر و آمادگی بیشتر داشته باشیم اما این نیاز به زمان دارد.

بعد از اولین گلت خیلی خوشحالی کردی. درباره آن لحظه برایمان صحبت کن.
البته من خیلی خوشحال بودم. این اولین گل من در استادیوم خانگی تیم مقابل هواداران مان بود، هوادارانی که به ما اعتماد به نفس زیادی می‌دهند.

فکر می‌کنی جواد نکونام هم بتواند در این باشگاه موفق باشد؟
جواد خیلی مربی خوبی است و مسلما می خواهد در مربیگری موفق باشد. ما باید نکونام را باور کنیم و به او زمان بدهیم تا بتواند به کارش ادامه دهد. او می تواند مربی بزرگی شود.

252 43

کد خبر 808561

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =