۰ نفر
۹ مهر ۱۳۹۷ - ۰۶:۵۴
شهرستان باوی پویا در هفته گردشگری

رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان باوی از برپایی برنامه های متنوع طی این هفته در سطح شهرستان باوی با حضور فعالان حوزه گردشگری خبر داد.

رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان باوی در گفت وگو با خبرنگار خبرآنلاین گفت: طی این هفته در کنار بازدید از خانواده شهدا، مراسم زنگ گردشگری با حضور فرماندار شهرستان باوی را داشتیم.

عبدالرضا حمیدی افزود: با هماهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برنامه مسابقات نقاشی با موضوع گردشگری را برگزار کردیم. همچنین بازدید فعالان شهرستان باوی از موزه جانورشناسی از دیگر برنامه های ما بود.

حمیدی توضیح داد: برای روز چهارشنبه 11 مهر نیز قرار است با مشارکت انجمن ندای شهروند باوی از مجتمع گردشگری نخل کارون باوی واقع در روستای بیت ملوح بازدید کنیم.

وی توضیح داد: شهرستان باوی در شمال شهرستان اهواز دارای جاذبه های گردشگری متنوعی است. در کنار جاذبه های گردشگری ظرفیت های صنایع دستی و آثار میراث معنوی و مادی نیز بر جاذبه های این شهرستان افزوده است.

رئیس میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان باوی یاداور شد: امیدوارم به بهانه مناسبت های مختلف بتوانیم این جاذبه ها را به نسل جدید مرتب معرفی و بازتعریف کنیم.

 

46

کد خبر 808739

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =