باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: انتشار تصویری از مادر دونالد ترامپ و شباهت غیرقابل وصف مدل مو‌های او با پسرش بار دیگر جنجال به پا کرد.

به گزارش وبسایت اسنوپز، مدل موهای دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا از دهه های گذشته و حتی پیش از ورود او به عرصه ریاست جمهوری پرسش های زیادی را بوجود آورده است. از جمله اینکه آیا او کلاه گیس می گذارد؟ آیا کاشت مو انجام داده است یا فقط مدل موهایش غیرمعمول است؟ و یا همانطور که تصویر مادر ترامپ نشان می دهد، این فقط یکی از ویژگی های خانوادگی آنهاست؟

با وجود اینکه برخی معتقدند موهای دونالد ترامپ مصنوعی است و او کلاه گیس می گذارد، به تازگی تصویری از مادر او منتشر شده که نشان می دهد این مدل مو که به «پمپادور» معروف بوده در خانواده ترامپ یک سنت است. پمپادور مدل مویی است که به قرن هجدهم برمی گردد و در آن مو به سمت بالا پیچ می خورد و در بالای پیشانی برآمده می شود.

مدل موی پمپادور

مادر ترامپ

 

این تصویر منتشر شده از «مری آن مک لئود ترامپ»، مادر دونالد ترامپ مربوط به یک برنامه مستند درباره دونالد ترامپ است که در ژوئن سال 2016 پخش شد. در این برنامه مستند، پخش مصاحبه مادر دونالد ترامپ مربوط به سال 1997 که از تلویزیون استرالیا پخش شد، مورد توجه زیادی قرار گرفت؛ زیرا این دو نفر (دونالد ترامپ و مادرش) نه تنها از نظر چهره، بلکه از نظر مدل مو هم شباهت غیرقابل وصفی با هم داشتند.

 

مادر ترامپ

در زمان انتشار این مستند با نام «دونالد ترامپ کیست؟»، تعدادی از رسانه ها و روزنامه ها هم به آن واکنش نشان دادند. روزنامه «یو اس ویکلی» نوشت: در مصاحبه سال 1997 با تلویزیون فاکستل استرالیا، «مری آن ترامپ» با یک مدل موی جالب که شباهت زیادی به مدل موی نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا دارد، ظاهر شد.

روزنامه «نیوز دیلی» نوشت:در این کلیپ، مدل موی «مری آن ترامپ» شباهت زیادی به مدل موی پسرش دارد.

بررسی تصاویر دیگری از مادر دونالد ترامپ هم نشان می دهد که او همیشه همین مدل مو را انتخاب می کند و به نظر می رسد این یکی از ویژگی های خانوادگی آنها محسوب می شود.

مادر ترامپ

مادر ترامپ

 

مادر ترامپ

52310

کد خبر 809082

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام A1 ۰۹:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۰
  29 5
  خانوادگی فکر می کنند که مدل موهاشون خوشگله.
 • بی نام IR ۰۹:۴۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۰
  53 2
  والا ترامپ خودش کلی سن داره همین که مادرش رو داره یه معجزه است
 • بی نام A1 ۱۱:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۰
  12 2
  ایشان خانوادگی مو قشنگ بودند
 • بی نام A1 ۱۱:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۰
  10 2
  نسب ایشان به مو قشنگ های آلمان باز میگردد.
 • بی نام RO ۱۱:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۷/۱۰
  5 1
  رنگ موهاترامپ در طول زمان عوض شده؟؟؟؟تو عکس به نظر زرد نیست