افزایش ۲۶ درصدی و کشف بیش از ۱۵۳ میلیارد ریال کالای قاچاق در چهارمحال‌وبختیاری

فرمانده انتظامی استان گفت :در این مدت بیش از 253 میلیارد ریال کالای قاچاق در محورهای مواصلاتی استان کشف و ضبط شده که این میزان نسبت به سال گذشته 26 درصد افزایش داشته است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری ، سردار غلامزاده در نشست خبری با رسانه ها افزود:  رسالت رسانه ها در تامین نظم و امنیت جامعه ارتقاء معلومات عمومی و آموزش همگانی مردم است و این
رسالت رسانه ها در تامین نظم و امنیت جامعه ارتقاء معلومات عمومی و آموزش همگانی مردم است و این رسالت در تولید امنیت نقش اساسی دارد.

 وی گفت : هفته نیروی انتظامی بهترین فرصت برای خدمت مضاعف به مردم و شهروندان عزیز است.  

این مقام ارشد انتظامی استان از افزایش 79 درصدی جرائم رایانه ای درسال جاری خبر داد و افزود: در این مدت 80 درصد از مجرمان جرایم رایانه ای و فضای مجازی شناسایی و دستگیر شدند.

سردار غلامزاده از افزایش 18 درصدی دستگیری سارقان در استان خبر داد و گفت: امسال 15 باند سرقت احشام ، منزل و اماکن در استان منهدم و یک هزار و 300 سارق دستگیر و تحویل مراجع قضائی شدند.

عالی ترین مقام انتظامی استان با بیان اینکه درسالجاری یک تن و 680 کیلوگرم انواع مواد مخدر در محورهای مواصلاتی استان کشف شده است گفت: در این راستا 26 باند تهیه و توزیع مواد مخدر منهدم و 31 نفر قاچاقچی دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان از افزایش 10 درصدی کشفیات مواد مخدر در استان خبر داد و گفت: محورهای مواصلاتی استان به دلیل ترانزیت بین استان های جنوبی و مرکزی یکی از راه های عبور مواد مخدر و کالاهای قاچاق است و در این راستا گشت، ایست و بازرسی ها در این محورها به منظور ناامن کردن جاده ها برای قاچاقچیان افزایش می یابد.

سردار غلامزاده افزود: در این مدت بیش از 253 میلیارد ریال کالای قاچاق در محورهای مواصلاتی استان کشف و ضبط شده که این میزان نسبت به سال گذشته 26 درصد افزایش داشته است.

فرمانده انتظامی استان اظهار داشت: همزمان با هفته ناجا بیش از 260 عنوان برنامه با هدف فرهنگ سازی در خصوص فعالیتهای نیروی انتظامی و تنویر افکار عمومی در استان برگزار می شود.

سردار غلامزاده در پایان گفت: برپایی صبحگاه مشترک، غبارروبی گلزارشهدا، حضور در نماز جمعه، برگزاری همایش تجلیل از طلایه داران فرهنگ ترافیک، حضور در مدارس و مهدهای کودک، نشست با روسای طایفه ها و معتمدان محلی از مهمترین برنامه های این هفته در استان است.

افزایش 26 درصدی و کشف بیش از253 میلیارد ریال کالای قاچاق در چهارمحال وبختیاری

46

کد خبر 809180

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =