مهر نوشت: فرمانده مرزبانی ناجا از انهدام تیم سه نفره اشرار و قاچاقچیان مسلح در عملیات عصر روز گذشته مرزبانان در منطقه مرزی نهبندان خبرداد.

سردار قاسم رضایی در تشریح این خبر اظهار داشت: عصر روز گذشته، مرزبانان خراسان جنوبی در ارتفاعات صعب العبور منطقه مرزی نهبندان با تعدادی از اشرار مسلح درگیر شدند.

فرمانده مرزبانی ناجا به حضور به موقع تیم های عملیاتی مرزبانان ما در منطقه مزبور اشاره و بیان کرد: در این عملیات، از این تیم ۳ نفره، یک نفر از سوداگران مرگ به هلاکت رسید و یک نفر دیگر مجروح و نفر سوم نیز که توان مقابله با مرزبانان را نداشت، خود را تسلیم کرد.

وی به درگیری های مرزبانان با اشرار مسلح در سال جاری اشاره و خاطرنشان کرد: مرزبانان خراسان جنوبی با بهره گیری از نیروهای جهادی با استفاده از تجهیزات اپتیکی کوچک ترین تحرکات در نوار مرزی را زیر نظر گرفته و در نتیجه ساعت ها کار اطلاعاتی و انجام عملیاتی دقیق و غافلگیرانه این تیم ۳ نفره اشرار مسلح را هنگام عبور از مرزهای کشور عزیزمان زمین گیر کردند.

این مقام ارشد فرماندهی مرزبانی ناجا با اشاره به اینکه این عملیات با همکاری اطلاعاتی مرزبانان استان خراسان رضوی و جنوبی انجام شده است، گفت: در پاکسازی از محل ۳ قبضه سلاح جنگی کلاشینکف، ۱۲ تیغه خشاب و نزدیک به ۳۰۰ تیر جنگی کشف شد.

سردار رضایی در پایان گفت: مرزبانان برای حفظ و حراست از قلمرو سرزمینی ایران اسلامی تمام توان خود را بکار گرفته و با هرگونه ناامنی در نقاط صفر مرزی قاطعانه برخورد خواهند کرد.

42237

کد خبر 809891

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =