مسئولان و سرپرستان رسانه‌های جمعی استان البرز با آیت حسینی همدانی، نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه کرج دیدار و پیرامون مسائل مبتلابه جامعه و وضعیت و شرایط حاکم بر رسانه‌های این استان گفت‌وگو کردند.

به گزارش خبر آنلاین ماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه کرج، بعد از شنیدن دیدگاه‌های مسئولان رسانه در جلسه، ابراز امیدواری کرد و ضمن تأکید بر اهمیت تداوم این جلسات و اهمیت رسانه‌ها در عصر حاضر گفت: رسانه‌ها ابزار فرهنگ‌سازی هستند و توانایی قدرتمند سازی یک پیام رادارند.

 آیت‌الله حسینی همدانی  ضمن تأکید بر اهمیت رسانه در عصر حاضر و انجام برنامه‌ریزی برای مقابله با هجمه‌های رسانه‌ای دشمن خاطرنشان ساخت: رسانه‌ها قدرت جریان سازی، مطالبه گری و فرهنگ‌سازی رادارند.

جمعی از مدیران مسئول خبرگزاری‌ها و روزنامه‌های استان البرز با حضور در دفتر آیت‌الله حسینی همدانی با ایشان دیدار و گفتگو کرده و به بیان مسائل، انتقادات و ارائه پیشنهاد‌ها خود در حوزه رسانه پرداختند.

در این دیدار آیت‌الله حسینی همدانی ضمن گرامیداشت تقارن این جلسه با ایام اسارت خبرنگار واقعه کربلا، حضرت زینب کبرا (س) بیان داشت: رسانه‌ی رسای حضرت زینب (س) و امام سجاد (ع) باعث حفظ دین شد.

وی در ادامه افزود: رسانه‌ها قدرت جریان سازی، مطالبه گری و فرهنگ‌سازی رادارند اما متأسفانه نقش رسانه‌های استان در این خصوص کم‌رنگ هست.

امام‌جمعه کرج با اشاره به درخواست از مسئولین استان در خصوص ارائه گزارش عملکرد اقتصادی، تصریح کرد: اصحاب رسانه می‌توانند با برگزاری نشست‌های خبری این مطالبات را پیگیری کنند و موردبررسی قرار دهند.

آیت‌الله حسینی همدانی با اعلام حمایت از رسانه‌های استان در خصوص پیگیری مطالبات مردم گفت: رسانه‌ها مطالبات به‌حق مردم را پیگیری کنند و در مقابل تهدیدات محکم بایستند.

وی ضمن تأکید بر اهمیت رسانه در عصر حاضر و انجام برنامه‌ریزی برای مقابله با هجمه‌های رسانه‌ای دشمن خاطرنشان ساخت: رسانه‌ها توانایی قدرتمند سازی یک پیام رادارند و می‌توانند جریان ساز باشند.

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز بابیان اینکه قریب به ۹۰۰ هزار نفر از جمعیت استان حاشیه‌نشین هستند، عنوان کرد: رسانه ابزار قدرتمندی است که می‌توان به‌وسیله آن فرهنگ‌سازی کرد.

آیت‌الله حسینی همدانی در پایان ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این‌گونه نشست‌ها اظهار داشت: باید با ادامه و تداوم این جلسات مشکلات و آسیب‌های رسانه شناسایی و اقدامی برای مرتفع شدن آن انجام شود.

 

46

کد خبر 810168

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =