پشت‌پرده ماجرای بازداشت رییس سازمان نظام روان‌شناسی

عضو سازمان نظام روان‌شناسی از بازداشت رئیس این سازمان به دلیل کلاهبرداری و سوءاستفاده مالی خبر داد و گفت: علی‌رغم اینکه عباسعلی اللهیاری از سال گذشته رد صلاحیت شده بود ولی همچنان به صورت غیرمستقیم در کافه کارتابل امضا می‌کرد.

به گزارش خبرآنلاین، سردار علیرضا لطفی رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در توضیح این خبر گفت: در راستای اجرای دستور مقام محترم قضایی شعبه یک اجرای احکام دادسرای کارکنان دولت ، کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ در ساعت ۱۷:۰۰ روز چهارشنبه مورخه ۱۸ مهرماه ۱۳۹۷ متهم عباسعلی . الف را در منطقه ولنجک تهران دستگیر و برابر روال قانونی در اختیار مقام قضایی مربوطه قرار دادند.

همزمان حمیدرضا پوراعتماد عضو سازمان نظام روان‌شناسی در ارتباط با بازداشت رئیس این سازمان، به خبرگزاری فارس گفت: عباسعلی اللهیاری به دلیل کلاهبرداری و سوءاستفاده مالی توسط پلیس آگاهی بازداشت شده است.

وی افزود: در سال 95 نیز آقای اللهیاری برای چند روز بازداشت شده بود که با ضمانت ملکی معاونش از زندان آزاد شد ولی از آن زمان تاکنون بقیه پرونده‌ها در سازمان نظام روان‌شناسی مسکوت مانده بود.

عضو سازمان نظام روان‌شناسی خاطرنشان کرد: از مهر ماه سال گذشته رد صلاحیت رئیس سازمان روان‌شناسی توسط دفتر رئیس جمهور انجام گرفت ولی علی‌رغم این رد صلاحیت همچنان عباسعلی اللهیاری در کافه یا تریا کارتابل سازمان را امضا می‌کرد

۴۲۴۲

کد خبر 811918

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =