ایران نوشت: کار برای افشانی از «دشوار بودن» به «تمام شدن» رسیده است و از این پس پادرمیانی هیچ عضو و مقام مسئولی یا حتی اصلاح مصوبه‌ای هم نمی‌تواند موقعیت افشانی را تغییر دهد.

با این همه دامنه دلنگرانی‌ها و دغدغه‌ها، به مجمع امید هم رسید، در جلسه‌ای شبانه که 51 عضو مجمع و همچنین شهردار وقت تهران حضور داشتند، داستان بی‌ثباتی مدیریت شهری هم به میان آمد و دومین دستورجلسه اتفاقاً به رفتن یا ماندن افشانی اختصاص یافت.

اما نمایندگان مجلس، با انتقاد از زمان نامناسب طرح این موضوع با گلایه از شورایی‌ها، اعلام کردند که بهتر بود این موضوع یکی- دو ماه قبل مطرح می‌شد!
برخی منابع غیررسمی خبر از خداحافظی افشانی در هفته آینده می‌دهند. خبری که هنوز تأیید یا رد نشده است. حالا مهم‌ترین سؤال جایگزینان افشانی است.
عباس آخوندی، وزیر مسکن و شهرسازی، محسن هاشمی، رئیس شورای شهر، علی اصغر مونسان، رئیس سازمان میراث فرهنگی، محمد ابراهیم انصاری لاری، مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش و پیروز حناچی، معاون شهرسازی شهردار مهم‌ترین گزینه‌های احتمالی پیش روی «بهشت» معرفی شده‌اند. شورایی‌ها برای انتخاب دو شهردار نه چندان خوش اقبال پایتخت، گذر از هفت خان رستم را چیده بودند، باید دید سومین شهردار دوره پنجم و به عبارتی چهاردهمین شهردار تهران پس از انقلاب از کدام هفت خان عبور خواهد کرد؟!


23231

 

کد خبر 812674

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =