معاون سرمایه‌گذاری و توسعه کسب‌وکارهای سازمان منطقه آزاد اروند گفت: در ۶ ماهه اول سال جاری همچنین بیش از ۱۴۹ مجوز سرمایه‌گذاری با بیش از ۱۷۹ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری انجام‌شده است.

به گزارش خبرآنلاین و به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد اروند: سید علی موسوی در نشست مشترک اقتصادی استان البرز و منطقه آزاد اروند که در اتاق بازرگانی خرمشهر برگزار شد، اظهار داشت: منطقه آزاد اروند یکی از ۷ منطقه آزادی است که در کشور فعالیت می‌کند و دارای ویژگی‌های برجسته اقتصادی است.

وی بابیان اینکه بخشی از ویژگی‌های این منطقه در دیگر مناطق آزاد نیز دیده نمی‌شود، عنوان کرد: در منطقه آزاد اروند دو اتاق بازرگانی داریم که بیش از ۱۵۰۰ تاجر و بازرگان را دارند و ظرفیت خوبی برای منطقه محسوب می‌شود.

معاون سرمایه‌گذاری و توسعه کسب‌وکارهای سازمان منطقه آزاد اروند عنوان کرد: وجود دو اتاق اصناف با ۶۰ اتحادیه فعال، دو شهرک صنعتی فعال، دو بندر فعال و تعدادی صنایع سنگین در کنار دیگر مزایای منطقه ازجمله وجوه تمایز منطقه آزاد اروند با دیگر مناطق آزاد است.

موسوی بیان کرد: علی‌رغم وضعیت خاص صنعت و اقتصاد در دیگر شهرهای کشور، در منطقه آزاد اروند شاهد وضعیت خوبی هستیم و در همین راستا نیز ۱۷۹ بسته اقتصادی تعریف کردیم.

وی افزود: در ۶ ماهه اول سال جاری بیش از ۳۵ میلیون دلار صادرات مجدد و بیش از ۷۰ میلیون دلار صادرات محصولات منطقه را داشتیم.

معاون سرمایه‌گذاری و توسعه کسب‌وکارهای سازمان منطقه آزاد اروند اظهار کرد: در ۶ ماهه اول سال جاری همچنین بیش از ۱۴۹ مجوز سرمایه‌گذاری با بیش از ۱۷۹ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری انجام‌شده است.

46

 

کد خبر 813089

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =