فارس نوشت: عضو شورای شهر تهران گفت: در صورت قطعی شدن رفتن افشانی از شهرداری قطعاً شهردار جدید از اعضای شورای شهر نخواهد بود.

ناهید خداکرمی، درباره ماندن و یا رفتن افشانی از شهرداری تهران اظهار داشت: اعضای شورای شهر تهران در راستای ثبات مدیریتی تلاش می‌کنند که شهردار باقی بماند ولی هیچکدام قطعاً برخلاف قانون عمل نخواهیم کرد.

وی افزود: اعضای شورای شهر به دلیل مسائل مربوط به شهر تلاش خواهند کرد تا شهردار تغییر نکند ولی از سوی دیگر قانون مشخص است و از بخش‌های مختلف نیز نظر خود را درباره قانون منع بکارگیری بازنشستگان ارائه داده‌اند.

عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه قانون منع بکارگیری بازنشستگان یک قانون بسیار مثبت است که توسط نمایندگان مجلس به تصویب رسیده است، گفت: اگر همه موارد قانونی دال بر این باشد که افشانی باید برود، قطعاً تمکین خواهیم کرد و شهردار جدید را انتخاب می‌کنیم.

عباس زارع

خداکرمی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه پروسه انتخاب شهردار بسیار طولانی است و در این مدت چه فردی سرپرست خواهد شد، گفت: تلاش می‌کنیم که سرپرست نگذاریم و گزینه‌های مختلفی اکنون نیز در ذهن اعضای شورای شهر مطرح است و درباره آن صحبت می‌کنیم و اگر رفتن شهردار قطعی شد،‌ آنها را مطرح خواهیم کرد.

وی افزود: قطعاً‌ شهردار بعدی تهران در صورت رفتن افشانی از درون شورا انتخاب نخواهد شد.

 

 

۴۵۴۵

کد خبر 813117

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =