قهرمان پارالمپیکی یک المپیاد ورزشی را افتتاح کرد

مراسم افتتاحیه المپیاد ورزشی درون مدرسه ای دبستان دخترانه حضرت فاطمه زهرا (س) با حضور مدال آور بازی های پارالمپیک برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ شروع مراسم افتتاحیه المپیاد با هنرنمایی دانش آموزان دراجرای حرکات موزون حلقه، اجرای حرکات نمایشی اسکیت و هنرهای رزمی تکواندو همراه بود و در پی آن مجید کاکوش قهرمان رشته تیر و کمان معلولان و مدال آور پارالمپیک در سخنانی گفت: برگزاری اینگونه مراسم خیلی خوب است و امیدوارم در اکثر مدارس برگزار شود این گونه مراسم با تاثیر مثبت در روحیه دانش آموزان باعث شکوفایی استعداد ها ی ورزشی و تقویت روحیه قهرمانی در نونهالان ما می شود. در ادامه سکینه امراللهی مدیر دبستان فاطمه زهرا (س) و مازیار پاسبخش نماینده و کارشناس مسئول تربیت بدنی آموزش وپرورش منطقه 2 تهران با تاکید بر تاثیر بسیار مثبت المپیاد های ورزشی درون مدرسه ای بر استعداد یابی و کشف توانمندی دانش آموزان بر استمرار اینگونه فعالیت های مدرسه ای تاکید کردند.
المپیادهای ورزشی درون مدرسه ای که به منظور کشف و شناسایی دانش آموزان مستعد رشته های مختلف ورزشی در سراسر کشور و با هدف تحرک، نشاط، پویایی و تربیت اجتماعی و بدنی دانش آموزان ازسوی معاونت تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش تبیین شده هر سال از آبان ماه مصادف با هفته تربیت بدنی آغاز و تا اردیبهشت سال بعد ادامه می یابد.

المپیاد ورزشی

المپیاد ورزشی

المپیاد ورزشی


43 43

کد خبر 815066

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =