با گذشت کمتر از 20 روز از رونمایی گوشی‌های سری Huawei Mate 20 در لندن، رسانه‌های مختلفی این سری پرچمدار جدید هوآوی را مورد نقد و بررسی قرار دادند. این سری از گوشی‌های هوآوی با داشتن قابلیت‌هایی که برخی از آنها برای اولین بار به بازار گوشی های هوشمند عرضه شدند، معنای واقعی نوآوری را در نسل جدید گوشی‌های خود تعریف کرده است. البته این اولین باری نیست که سری گوشی‌های میت هوآوی ویژگی واقعاً جدید را معرفی می‌کنند چراکه سال قبل هم در سری Huawei Mate 10 هم برای اولین بار هوش مصنوعی و پردازش عصبی معرفی شده بود.

از میان قابلیت‌های جدیدی که Huawei mate 20 را از رقبا متمایز می‌کند، می‌توان در درجه اول به نسل جدید هوش مصنوعی کاربردی که اثر آن در جای جای گوشی، از پردازش تصویری گرفته تا مدیریت انرژیریال اثر آن دیده می‌شود اشاره کرد. گوگل این سری از گوشی‌های هوآوی را به عنوان اولین سری از گوشی‌های هوشمند برای دریافت آخرین نسخه آندروید یعنی نسخه 9 انتخاب کرد. همچنین قابلیت‌های دیگری هم مانند شارژ بی‌سیم معکوس که به کاربر امکان شارژ بی‌سیم گوشی‌های دیگر را تنها با قرار دادن آنها روی Huawei mate 20 می‌دهد، موجب شگفتی کاربران شده است. قابلیت عکاسی ماکرو از فاصله 2.5 سانتی متری سوژه‌ها در کنار عکاسی واید یا زاویه باز به عنوان دیگر توانمندی‌های دوربین Huawei mate 20 شناخته می‌شود. سنسور اثر انگشت داخل صفحه نمایش نیز نوآوری دیگری در این سری است که باعث طراحی کارآمدتر این گوشی شده است.

با توجه به قابلیت‌های ذکر شده رسانه‌های معتبر جهانی این گوشی را در قالب اعطای نشان‌های مختلف ستوده‌اند که از جمله آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

امتیاز 5 از 5 از سوی Stuff با توصیف به عنوان گوشی که مرزهای نوآوری را جابجا کرده است

نشان Recommended از سوی Tech Advisor

امتیاز 9 از 10 از Inquirer به عنوان گوشی که حرف‌های جدیدی برای مطرح کردن دارد

امتیاز 8.9 از 10 در بررسی Phone Arena

امتیاز 4.5 از Techradar

2121

کد خبر 822742

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =