رونمایی سامسونگ از فناوری نمایشگر تاشوی خود در تاریکی/ عکس

سامسونگ در کنفرانس سالانه توسعه‌دهندگان ۲۰۱۸ از فناوری نمایشگر تاشوی خود در تاریکی بدون ذکر جزییات درباره موبایلی که فناوری روی آن نصب‌شده، رونمایی کرد.

به گزارش خبرآنلاین، کمپانی کره‌ای بعد از توضیح درباره فناوری‌های بیکسبی و اندروید پای، با خاموش کردن چراغ‌های سالن از یک گوشی قرارگرفته در قاب ناشناس رونمایی کرد که روی آن نمایشگر تاشو نصب‌شده است. {لینک}

سامسونگ نام آن را Infinity Flex Display گذاشته است که به‌عنوان بخشی از پروژه گوشی هوشمند تاشو قرار است در سال ۲۰۱۹ راهی بازار شود.

نمایشگر رونمایی شده از جنس اولد است که قابلیت انعطاف‌پذیری داشته و نوع خاصی از کامپوزیت پلیمر به‌صورت کاور روی آن قرارگرفته است.

به گفته کارشناسان از چسب مخصوص برای چسباندن کاور جدید روی اولد استفاده‌شده است که همه اجزا را به هم وصل کرده و قابلیت تا کردن تا بیش از ۱۰۰ هزار بار را پیداکرده تا مانع از شکستگی شود.

آنچه در کنفرانس نمایش داده شد، شبیه ویدئو لورفته از سال ۲۰۱۴ است که سامسونگ اولین بار خبرش را داد که مانند کتاب باز و بسته می‌شود و از دو اسکرین مجزا ساخته‌شده است. وقتی بسته می‌شود شاهد یک نمایشگر شبیه گوشی‌های هوشمند هستیم و وقتی مانند کتاب باز می‌شود، شاهد یک اسکرین انعطاف‌پذیر هستیم که سیستم‌عامل روی آن به‌طور یکدست نقش می‌بندد.

اما آنچه کمپانی چینی Royole قبل از سامسونگ رونمایی کرد، با سیستم انعطاف‌پذیر کمپانی کره‌ای متفاوت است.

دلیل رونمایی در تاریکی هم به این خاطر است که گوشی هوشمند هنوز درحال‌توسعه است و تا کامل شدن به‌صورت نهایی کمی زمان می‌برد.

۵۶۵۶

کد خبر 823307

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =