انجام ۳۴ کیلومتر فیبر نوری توسط شهرداری خرم‌آباد جهت برون‌سپاری خدمات

شهردار خرم آباد گفت: در راستای ایجاد شهر الکترونیک تمام زیرساخت های داخلی الکترونیک انجام شده است و زیرساخت های برون سپاری و داخلی ( تعیین پرونده ها) در حال انجام است. و GIS نیز در این روند دیده شده است.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، وحید رشیدی گفت: در راستای رایانه ای و مکانیزه شدن سیستم شهرداری، در حال حاضر مکاتبات به صورت رایانه ای انجام می شود. همچنین در این راستا سیستم نماشهر نیز برقرار شده است و کلیه جزئیات هر منطقه و محله وجود دارد. اما تا نهایی شدن این روند یکسری اقدامات باقی مانده است که شرکت ممیزی طرف قرارداد در حال تکمیل و اتمام آن است که می توان در سال آتی این سیستم به منصه ظهور برسد.

وی گفت: در این راستا نیز شهرداری خرم آباد ٣٤ کیلومتر فیبر نوری را جهت برون سپاری خدمات انجام داده است.

رشیدی با بیان اینکه در راستای ایجاد شهر الکترونیک تمام زیرساخت های داخلی الکترونیک انجام شده است و زیرساخت های برون سپاری و داخلی ( تعیین پرونده ها) در حال انجام است. و GIS نیز در این روند دیده شده است اظهار داشت: شهرداری خرم آباد جهت آسفالت خیابانها و کوچه ها قراردادی را با مبلغ ١٨ میلیارد تومان منعقد کرده است اما به دلیل افزایش ٤ برابری نرخ قیر و آسفالت، با این حجم قرارداد تنها یک چهارم کار انجام می شود.

نصب چند پل هوایی عابر در مسیر ٦٠ متری و شریعتی

شهردار مرکزی خرم آباد در ادامه تصریح کرد: جلوگیری از ساخت و ساز در اراضی کشاورزی و یا حریم شهر در حیطه شهرداری نیست اما شهرداری با جهاد کشاورزی و امور اراضی و بنیاد مسکن همکاری دارد و با استفاده از تجهیزات و ماشین آلات تخریب این املاک را انجام می دهد.

وحید رشیدی با اشاره به وضعیت صنوف آلاینده این شهر عنوان نمود: انتقال برخی از صنوف آلاینده نیز با همکاری اصناف نیز در حال انجام است و به همین منظور زیرساخت های لازم در شهرک تعبیه شده است. و به زودی صنوف میوه فروشان عمده، جوشکاران، باطری سازان و صافکاران با الویت بندی اتاق اصناف به شهرک منتقل می شوند.

جلوگیری از نصب بنرهای بلند و داربست هایی خارج از بیلبوردهای تبلیغاتی

وی در پایان گفت: به همین منظور معاونت خدمات شهری اقدام به جمع آوری این دست از بنرها وداربست ها نموده و شرکت های متخلف را شناسایی و جهت برخوردهای قانونی معرفی می کند.

۴۶

کد خبر 823952

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =