رد پای خیانت در ماجرای کشته‌شدن زیتون فروش گلسار رشت

مرد جوان وقتی از مغازه اش در یکی از خیابان‌های گلسار رشت به سمت خانه‌اش می رفت نمی‌دانست با پای خود به قتلگاه‌اش می‌رود؛ این مرد با اصابت ضربه‌ای به سر به قتل رسیده‌است.

به گزارش خبرآنلاین گیلان؛ جسد این مرد که « ن-ع » نام دارد در حالی که در فرش پیچیده شده بود جمعه گذشته-۱۱ آبان ماه جاری -در رودخانه روستای نوخاله صومعه سرا پس از ۱۰ روز جست وجو توسط پلیس و یکی از اقوام وی ، کشف شد.

به گفته یکی از همسایگان این مرد، ماجرا از این قرار بود که روز حادثه مقتول به بهانه سرزدن به خانه‌اش که در همان نزدیکی مغازه‌اش قرار داشت ساعتی دکانش را ترک می‌کند. اما پس از آنکه چند ساعتی از غیبت‌اش می‌گذرد همسایگان با دیدن دکان خالی نگران می‌شوند .

این مرد افزود : وقتی همسایگان به خانه‌اش رفته و داستان را برای همسرش تعریف می‌کنند  وی اظهار بی‌اطلاعی کرده و گفت همسرم  از وقتی از منزل به قصد رفتن به سرکار خارج شده به خانه برنگشته‌است. تا اینکه پس از چند روز باخبر شدیم وی  با اصابت ضربه‌ای به سر به قتل رسیده‌است.

 بر اساس شنیده‌ها ‌همسرش ‌با کمک مرد دیگری همان روز  او را در خانه به قتل رسانده و شبانه در رودخانه‌ نوخاله در صومعه‌سرا رها می کنند. مقتول دارای یک فرزند دختر  و اهل  روستای سیاه اسطلخ در خشکبیجار بوده و چند سالی نیز  ‌ساکن خیابان گلایل گلسار بوده‌ و در همین خیابان مغازه زیتون فروشی داشت.

46

کد خبر 824077

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =