محمودی: مردم منتظر استمرار برخورد قاطعانه با مفسدان اقتصادی هستند

ایرنا نوشت: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با تقدیر از دستگاه قضا در برخورد با مخلان بازار پول و اقتصاد کشور گفت: مردم منتظر استمرار برخورد قاطعانه دستگاه قضا با مفسدان اقتصادی و نمایان شدن نتیجه آن در زندگی خویش هستند.

حجت الاسلام سید محسن محمودی روز پنجشنبه در آئین معارفه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ورامین افزود: امروز کشور بیش از هر زمان دیگر به همراهی و همدلی مسئولان در برخورد با مفسدان اقتصادی و مخلان نظم و امنیت کشور نیاز دارد.
وی همچنین بیان کرد: مردم انتظار دارند استمرار برخورد با مخلان بازار پولی کشور خروجی روشنی در ثبات بازار و امنیت اقتصادی به همراه داشته باشد.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران افزود: دستگاه های امنیتی و قضایی باید مقتدرانه با جرایمی که امنیت اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی را نشانه گرفته اند برخورد کنند تا زمینه رشد و توسعه همه جانبه کشور فراهم شود.
به گزارش ایرنا سرپرست فرمانداری ورامین نیز در این مراسم مراسم با تأکید بر نقش مهم دستگاه قضایی در ارتقای امنیت پایدار در جامعه گفت: حضور 120 هزار تبعه افغانستانی در این شهرستان فرصتی است که می تواند امنیت را نیز با چالش مواجه کند.
حسین کاغذلو افزود: اقدامات دستگاه قضا بر اساس اطلاعات و فعالیت های درستی است که از منابع مختلف به آن ارسال می شود و این نشان می دهد که بدون همکاری دقیق و تعامل مناسب نمی توان تصمیم های مقتصی را اتخاذ کرد.
وی گفت: تلاش همه مسئولان ورامین بویژه اعضای شورای تأمین شهرستان بر آن است که با همدلی، وحدت نظر و همراهی از امنیت موجود در منطقه حراست کنند.
در این مراسم از زحمات ابوالقاسم مرادطلب قدردانی و علیرضا شمس به عنوان دادستان جدید عمومی و انقلاب شهرستان ورامین معرفی شد.
شمس پس از این معاون دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ری بود.
ورامین در جنوب شرق تهران واقع شده است.
214219

کد خبر 825244

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =