گرشاسبی: نمی‌دانم داستان آمدن نبی به پرسپولیس چیست/ ارتش مجازی به من هم حمله کرد

مدیر پرسپولیس در گفت‌وگو با میزان از آمدن نبی در باشگاه پرسپولیس اظهار بی‌اطلاعی کرد.

حمیدرضا گرشاسبی در خصوص داستان رفتنش از پرسپولیس، بحث حضور نبی در باشگاه پرسپولیس، مسئله بدهی‌های این باشگاه و ... صحبت‌های زیر را انجام داد:

طبق قانون قرار بوده که از ۲۶ آبان (روز گذشته) مدیران بازنشسته فعالیت خود را تمام کنند، داستان شما به کجا رسید؟
این مسئله تا ۱۵ آذر تمدید شده و فعلا هستیم.

چند روزی است که بحث حضور نبی در باشگاه پرسپولیس به جای شما بسیار مطرح است؟
به خدا من هیچ خبر موثقی در این مورد ندارم و نمی‌دانم داستان چیست.

اما از روز گذشته فعالان ارتش مجازی پرسپولیس در صفحات مجازی به شکلی عجیب به نبی حمله کردند. حتی خیلی‌ها معتقد هستند که این حملات با هماهنگی شما و با شگاه پرسپولیس بوده، آیا این مسئله درست است؟
باور کنید که من نمی‌رسم فضای مجازی و این چیزها را دنبال کنم. فقط می‌دانم که این صحبت‌های و جانشینی‌ها شایعه است و خود وزیر هم این مسئله را گفته. اگر یادتان باشد یک زمانی به من هم از این حملات مجازی شد. من آنقدر گرفتار هستم که وقت ندارم این چیزها را دنبال کنم، البته اینکه هواداران نگرانی خود را اعلام کنند چیز طبیعی است.

برای خیلی‌ها این سوال پیش آمده که چرا شما مثل مهدی تاج از ماده ۶۰ قانون بازنشستگی برای ماندن در سمت خود استفاده نکردید.
من خیلی دنبال این مسائل نیستم. اول این را بگویم که تا به حال سابقه نداشته در جایی خدمت کنم و استعفا بدهم. الان هم تا هر زمانی که مسئولیت روی دوشم باشد کارم را با قدرت انجام می‌دهم.

فکر می‌کنید میراث شما در باشگاه پرسپولیس چه بوده؟
اگر اتفاقی بوده فقط به خاطر من نبوده و زحمت همه بوده است. فقط این را بگویم از زمانی که من آمدم بدهی پرسپولیس ۳۷ میلیارد تومان بود، اما اگر الان بخواهیم کار را تغییر بدهیم ۲.۵ میلیون دلار از ای اف سی طلب داریم و ۴۰ میلیارد تومان هم از اسپانسرمان.

پس یعنی دیگر پرسپولیس مشکل مالی نخواهد داشت؟
نه پرسپولیس دیگر مشکل مالی ندارد اگر. ای اف سی طلبمان را هم بدهد می‌توانیم در بحث‌های زیر ساختی، زیر بنایی و پایه‌ای کارهای زیادی انجام بدهیم.

به مدیریت خودتان در پرسپولیس از ۱ تا ۲۰ چه نمره‌ای می‌دهید؟‌
نمی‌توانم خودم به خودم نمره بدهم. فقط این را می‌گویم که همیشه هر جا که بودم تمام تلاشم را انجام دادم که بهترین عملکرد را داشته باشم. به قول معروف همیشه بیشتر از میزم کار کرده‌ام و اهل کم فروشی نبوده‌ام.

258 251

کد خبر 825863

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =