البرز در فضای مثبت کارآفرینی و اشتغال‌زایی است

سرپرست استانداری البرز گفت: البرز را غرق در فضای مثبت کارآفرینی و اشتغال‌زایی می‌بینم و در اصل این استان بر مبنای فعالیت‌های صنعتی در حال تعالی و رشد است.

به گزارش خبر آنلاین، دکتر شهبازی  در مراسم اختتامیه نمایشگاه بزرگ صنایع کوچک و متوسط استان با بیان اینکه این جلسه بسیار سنگین و با ارزش است، افزود: فعالان عرصه صنعت، تولید، صادرات و افرادی که در عرصه کارآفرینی دلشان برای سرافرازی کشور می تپد و عاشقانه در این حوزه ها کار می کنند.

وی با اشاره به اینکه زمان زیادی نیست که وارد استان شده ام ولی نقطه عطف دوران کاری من در این ۳ روز بود، ادامه داد: البرز را غرق در فضای مثبت کارآفرینی و اشتغالزایی می بینم و در اصل این استان بر مبنای فعالیت های صنعتی در حال تعالی و رشد است.

دکتر شهبازی به بازدید از پارک علم و فناوری البرز اشاره کرد و گفت: در پارک علم و فناوری جوانانی در حال کارآفرینی و تولید هستند و تلاش هایی که جوانان نخبه استان در حوزه اقتصادی انجام می دهند در این نمایشگاهی به منصه ظهور رسیده است.

وی افزود: در مدت افتتاح این نمایشگاه ۳ بار توفیق حضور پیدا کردم و دستاوردها و فعالیت هایی که صورت گرفته، قابل تقدیر است.

سرپرست استانداری البرز عنوان کرد: شرایط کشور به گونه ای است که قوای ۳ گانه در اتحاد و انسجام درصدد حل مشکلات و موانع کشور در این برهه حساس هستند و در البرز نیز چنین فضایی حاکم است.

وی گفت: در مجموع سیستم امور در جمهوری اسلامی روان است و اگر گره ای در دستگاهی در راه تولید ایجاد می شود به طور قطع ناشی از مشکلات فردی است.

دکتر شهبازی افزود: مجموعه استان با وحدت و هم افزایی در کنار تولید و تولیدکنندگان با هدف تسهیل و رفع موانع هستند.

وی با اشاره به ظرفیت های طبیعی البرز در حوزه گردشگری خاطرنشان کرد: اکنون دنیا به سمتی می رود که اشتغالزایی از طریق صنایع حرف اول را نمی زند بلکه باید به سوی توسعه گردشگری پیش رفت.

سرپرست استانداری البرز گفت: منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاهی پیام نیز ظرفیت های ارزشمندی دارد که باید بستر مناسب برای بهره برداری از آنها ایجاد شود، همچنین ایجاد بندر خشک در البرز در دستور کار قرار دارد. 

وی افزود: باید در کنار یکدیگر با تعامل و هم افزایی قرار داشته باشند تا از این برهه حساس نیز عبور  کنیم.

دکتر شهبازی عنوان کرد: کشور از این پیچ خطرناک نیز عبور می کند و مشکلات، یکی پس از دیگری حل می شوند.

46

کد خبر 826916

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =