وقتی روبرتو کارلوس در تهران بدون شامپو ماند!

یکی از بزرگترین و هیجان‌انگیزترین بازی‌های نمادین در ایران مسابقه‌ای بود که تیم هنرمندان و منتخب ستاره‌های ملی ایران برابر ستاره‌های رئال مادرید برگزار کردند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در آن بازی که تقریبا بزرگترین ستاره های دهه 90 میلادی فوتبال دنیا حاضر بودند، ابتدا سالگادو و روبرتو کارلوس به ایران آمدند و مبلغی حدود 200 هزار دلار را که باید برای انجام بازی هزینه می شد را گرفتند و بعد از آن بازیکنان سرشناس یک به یک به تهران آمدند و ورزشگاه آزادی هم برای آن مسابقه رویایی پر شد از تماشاگر.
نکته بامزه از آن بازی اما این بود که در پایان بازی در رختکن ستاره های سابق فوتبال جهان، میزبان یادش رفته بود شامپو بگذارد تا بازیکنان بتوانند دوش بگیرند! چیزی که یک عرف ساده در همه بازی های این سطحی است.
بعد از آن بازی ان طور که جواد نکونام با خنده تعریف می کند، روبرتو کارلوس می آید و سراغش را می گیرد چون جواد به دلیل بازی در اوساسونا و گلزنی به تیم های بزرگ این کشور، در بین بازیکنان پیشین رئال هم شناخته شده بوده و البته پرتغالی هم بلد بوده . آنها از جواد می خواهند تا به بازیکنان سرشناس دنیا شامپو بدهند تا بعد از یک بازی نمایشی دوش بگیرند!
البته هنوز از این نوع کمبودها در فوتبال ایران عرف است و اصلا اگر رخ بدهد چیز عجیب و تعجب برانگیزی نیست!

41258

کد خبر 827140

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =