شیث رضایی: از گرسنگی بمیرم هم از پرسپولیس شکایت نمی‌کنم

مدافع پیشین باشگاه پرسپولیس می‌گوید برانکو یعنی مربی خوب، چون به بازیکن باج نمی‌دهد.

روزنمه خبرورزشی نوشت: شیث رضایی از آن دسته بازیکنانی است که به این زودی از یادها نمی‌رود. هر شیطنت و حاشیه‌ای که فکرش را بکنید، برای شیث رقم خورد. از اتفاقات داخل زمین تا ماجراهای باورنکردنی در هواپیما و... با او بعد از مدت‌ها، گپی زدیم که بخشی از صحبت‌هایش را در ادامه می‌خوانید:

* عملکرد هر تیمی باید طبق داشته‌هایش قضاوت شود. پرسپولیس نه تیم پولداری بود و نه بازیکنان میلیاردی داشت اما توانست به فینال برسد.

* تاریخ بعدها می‌گوید این تیم با ۱۳ بازیکن کارش را در لیگ قهرمانان آسیا آغاز کرد و با ۹ بازیکن به فینال رسید و کارش را تمام کرد.

* این تیم خسته و بدون مهره ۱۸۰ دقیقه مقابل کاشیما آنتلرز ژاپن با آن سطح اختلاف با فوتبال ایران فقط دو گل خورد. آن دو گل کجا اتفاق افتاد؟ در ژاپن. چه کسانی گل زدند؟ دو بازیکن برزیلی چندمیلیون دلاری! ببینید مهره داشتن، چقدر تأثیرگذار است.

* زمانی که من در پرسپولیس بازی می‌کردم، شرایط خیلی سخت‌تر از امروز بود. بازیکنان باکیفیت زیادی در آن زمان در پرسپولیس نداشتیم؛ نه پول داشت، نه سفر خارجی، نه مدیریت و نه هیچ چیز دیگر. الان هم پرسپولیس سختی‌هایش را دارد اما در هر پست حداقل یک ستاره می‌بیند.

* من به شما قول می‌دهم هر مربی‌ای جای برانکو بیاید، نمی‌تواند موفقیت‌هایش را تکرار کند. این ادعای مرا بنویسید، خودم امضا می‌کنم.

* من برانکو را دوست دارم چون به هیچ بازیکنی «رو» نمی‌دهد.

* همیشه گفته‌ام علی دایی پرسپولیسی نیست. حالا همه فهمیدند پرسپولیس از این آقا بزرگ‌تر است.

* علی کریمی از بدنه پرسپولیس است. اگر روزی کریمی علیه تیم مصاحبه کرد، مرا به حبس ابد محکوم کنید.

* الان هم فوتبال بازی نمی‌کنم و از پرسپولیس طلبکارم. به خدا قسم اگر از گرسنگی بمیرم هم شکایت نمی‌کنم.

مشروح این مصاحبه را اینجا بخوانید.

43503

کد خبر 827169

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =