قرعه‌کشی مسابقات بین‌المللی کشتی جام شاهد

چهاردهمین دوره مسابقات کشتی جام شاهد به میزبانی سالن دورنالاریوواسی مجموعه ورزشی غدیر ارومیه از امروز چهارشنبه هشتم آذرماه با حضور نماینده اتحادیه جهانی کشتی آغاز می‌شود.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، چهاردهمین دوره مسابقات بین‌المللی کشتی جام شاهد با حضور تیم‌های ایران (3 تیم)، جمهوری آذربایجان، ارمنستان، گرجستان، سوریه و ارومیه از چهارشنبه هشتم آذرماه در سالن دورنالاریوواسی مجموعه ورزشی غدیر ارومیه آغاز می شود.

برطبق قرعه‌کشی انجام شده، در گروه اول تیم‌های ایران ب، سوریه، گرجستان و ایران الف و در گروه دوم تیم ارومیه، جمهوری آذربایجان، ارمنستان و ایران توسعه به رقابت خواهند پرداخت.

در این مسابقات که  به صورت تیم به تیم برگزار می شود و در پایان دیدارهای مقدماتی تیم های اول هر گروه به دیدار فینال می روند و تیم های دوم گروه ها دیدار رده بندی، تیم های سوم دیدار کسب مقام پنجم و تیم های چهارم نیز دیدار کسب مقام هفتم را برگزار می کنند.

گفتنی است، فدراسیون کشتی روسیه بدلیل اعتراض به رفتار فدراسیون کشتی ایران از حضور در این رقابت‌ها امتناع کرد (اینجا) ضمن اینکه تیم روسیه بدلیل مخالفت نماینده اتحادیه جهانی کشتی در این رقابت‌ها شرکت نخواهد کرد.

46

کد خبر 828399

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =