خداداد: مارک بوسنیچ بعد از گل من معتاد شد

خداداد عزیزی می‌گوید فوتبالیست و رسانه مثل دست چپ و راست بدن هستند؛ اگر هم به یکدیگر نیاز نداشته باشند، از هم بی‌نیاز نیستند.

خداداد عزیزی جزو ستارگان خوش‌مشرب فوتبال کشورمان است. سالگرد انتشار خبرورزشی فاصله‌ای با سالگرد صعود خاطره‌انگیز تیم ملی ایران به جام جهانی ۹۸ فرانسه ندارد. به همین بهانه با خداداد گپ زدیم.

چرا رفتار و دیدگاه فوتبالی‌ها با رسانه‌ها دوگانه است و برخی طوری رفتار می‌کنند که انگار رسانه برای‌شان اهمیتی ندارد؟
ادا و اطوارشان است. اگر تلویزیون و رسانه‌ها تصویرشان را نشان ندهند چگونه می‌خواهند مطرح شوند؟ اگر به رسانه اعتقاد ندارند، چرا تا نصفه شب سرشان در فضای مجازی و اینستاگرام است؟ فوتبالیست و رسانه مثل دست چپ و راست بدن هستند. اگر هم به یکدیگر نیاز نداشته باشند، از هم بی‌نیاز نیستند. از طرفی خود شما اجتماع صنفی ندارید تا هر کس رفتار خارج از عرفی داشت، بتوانید او را به راه راست هدایت کنید (خنده).

به سالگرد گل شما به استرالیا و صعود تیم ملی به جام جهانی نزدیک شده‌ایم. درباره بازی زیاد صحبت شده، حالا کمی درباره بعد از بازی صحبت کنیم.
بعد از بازی کمی داخل زمین شادی کردیم و بعد رفتیم داخل رختکن و آنجا یک پارتی مردانه توپ برگزار شد (خنده).

حرکات موزون...
من خودم رقصیدن بلد نیستم. در واقع در فضایی بزرگ شدم که از این حرکات یاد نگرفتم. ۲، ۳ دقیقه‌ای توی رختکن پایکوبی یکی از مسئولان تیم را تماشا کردم و بعد به فضای دیگر رختکن که مثلاً سونا بود، رفتم.

می‌دانستی ۲، ۳ سال بعد از آن بازی مارک بوسنیچ دروازه‌بان استرالیا را با کوکائین گرفتند؟
آره، بچه‌ها به من گفتند بوسنیچ بعد از آن بازی معتاد شد! البته بعدها مواد را کنار گذاشت و به کانون سالم اجتماع و خانواده برگشت (خنده).

خداداد عزیزی درباره استرالیایی‌هایی که پیروزی و صعود را قطعی می‌دانستند و به‌تمسخر می‌گفتند «پس خدای‌تان کجاست؟» هم توضیح داد. مشروح این مصاحبه را اینجا بخوانید.

همچنین بخوانید:

فروزان: به پرسپولیسی‌ها ثابت کردم کت تن کیه!

عمران زاده: سوشا ارزش صحبت کردن ندارد

استوکس ۸۰هزار دلار اضافی از باشگاه می‌خواست!

43503

کد خبر 828695

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =