آیت‌الله جوادی‌آملی: دوران جنگ در شرایط شعب ابی‌طالب بودیم اما خدا ما را تنها نگذاشت، الان هم توسل به غیر خدا شایسته نیست

ایرنا نوشت: آیت الله عبدالله جوادی آملی از مراجع تقلید به مساله تقویت مرزهای کشور اشاره کرد و گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی باید در تقویت مرزهای کشور به سایر نیروها یاری برساند.

آیت الله عبدالله جوادی آملی روز پنجشنبه در دیدار سردار سرلشکر سید یحیی رحیم صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا افزود: سپاه هم امکانات فنی و تجهیزات رصد مرزها را تامین کند و هم تامین نیروی انسانی متعهد و مومن را در دستور کار داشته باشد تا ورود قاچاق و مواد مخدر به کشور صورت نگیرد.

وی همچنین گفت: تمام نعمت ها حتی بیش از نیاز ما در کشور وجود دارد، تنها لازم است طوری کشور را مدیریت و اداره کنیم که بیگانه طمعی به اعتراض های مردم بخاطر مشکلات اقتصادی نداشته باشد. ما اکنون در میدان مین هستیم اما به برکت قرآن و اهل‌بیت(ع) محفوظیم، چراکه خدایی به ما یاری می رساند که کل زمین و آسمان در ید قدرت اوست.

وی اضافه کرد: ما در دوران دفاع مقدس به واقع در شرایطی مشابه شرایط شعب ابی طالب بودیم و خدا ما را تنها نگذاشت و مشکل ما را حل کرد پس ما به عینه این مساله را تجربه کرده ایم که می شود کسی در اوج مظلومیت باشد و پیروز و سربلند بیرون بیاید، در آن دوران، هیچ کس ما را یاری نکرد مگر خدا، اکنون نیز توسل به غیر خدا شایسته نیست.

وی همچنین با تاکید بر حمایت هر چه بیشتر از مردم مظلوم یمن گفت: در مورد یمن تا آنجا که از دست ما بر می آید باید به این مردم مظلوم کمک کنیم.
دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا امروز در سفر به شهر مقدس قم با شماری از مراجع تقلید و علما دیدار و گفت و گو کرد. این دیدارها به صورت خصوصی و بدون حضور خبرنگاران برگزار شد.

۲۱۴۲۱۴

کد خبر 828869

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =