تماس رحمتی با عمران‌زاده برای حل یک اختلاف

فرهیختگان نوشت:مدافع سال‌های دور استقلال که اخیرا خداحافظی‌اش از فوتبال را اعلام کرد از سوی کمیته پیشکسوتان استقلال در جریان بازی این تیم مقابل نفت آبادان مورد تجلیل قرار گرفت.

این بازیکن مازندرانی از هواداران استقلال تشکر و خداحافظی کرد. نکته مهم این بود که به نظر می‌رسید بازیکنان فعلی استقلال به‌خصوص آنهایی که سابقه همبازی بودن با وی را داشتند چندان رغبتی به شرکت در مراسم خداحافظی‌اش نداشتند. با این حال وی تاکید دارد که استقلالی‌ها برخورد خوبی با او داشتند. گفت‌وگو با حنیف عمران زاده را در ادامه می‌خوانید.
از مراسمی که باشگاه استقلال برایت گرفت بگو.
باید تشکر کنم از کمیته پیشکسوتان استقلال که به یاد من بودند و این کار را انجام دادند. در اینجا جا دارد از فردوسی‌پور هم تشکر کنم که به خاطر خداحافظی من یک آیتم برای برنامه‌اش درست کرد. همین مسائل باعث می‌شود که نسبت به آینده فوتبالی خودم که مربیگری است، دلگرم شوم.
ظاهرا پاقدمت برای استقلال خوب بود و تیم شفر به یک برد قاطعانه مقابل نفت آبادان رسید!؟
واقعا خیلی خوشحالم که تیم استقلال توانست بعد از مدت‌ها در یک بازی سه‌گل به ثمر برساند البته فکر می‌کنم آنها می‌توانستند گل‌های بیشتری را به ثمر برسانند اما باز هم جای شکرش باقی است که هواداران خوشحال به منازل خود رفتند. امیدوارم این بردها تداوم داشته باشد و استقلال بتواند در دو بازی آینده خود هم نتایج خوبی کسب کند و به جمع مدعیان قهرمانی ملحق شود.
این شایعه مطرح شد که زمان تجلیل از تو بازیکنان استقلال سمت تو نیامدند. قضیه چه بود؟
اصلا چنین چیزی نیست. زمانی که هواداران استقلال برایم سنگ‌تمام گذاشتند، بازیکنانی تیم مثل مرتضی تبریزی، مهدی قائدی، میثم تیموری و حتی دکتر ستوده نیز به سمت من آمدند و با من خوش‌وبش کردند. البته خیلی دیگر از بازیکنان استقلال را هم در راهروی باشگاه دیدم و از دور باهم احوالپرسی کردیم.
بحث اصلی درباره رحمتی است. توقع می‌رفت او به‌عنوان یک همبازی قدیمی در مراسم تجلیل از تو شرکت کند و این بحث دوباره مطرح شده که به خاطر مشکلات قبلی این اتفاق رخ نداده است!
اتفاقا مهدی بعد از بازی زنگ زد و گفت متوجه حضور من کنار زمین نشده است. من با مهدی مشکلی ندارم و هفته‌ای چندبار تلفنی باهم صحبت می‌کنیم. مهدی از دوستان خوب من است و همیشه آرزو می‌کنم بتواند بهترین عملکرد را داشته باشد.
به آیتم پخش شده در برنامه 90 اشاره کردی. به میان آوردن بحث دربی و درگیری با سوشا مکانی باعث شد گلر سابق پرسپولیس موضع تندی در فضای مجازی بگیرد. پاسخی داری؟
هدف ما شوخی بود و فکر می‌کردیم که او جنبه شوخی را دارد. باید بگویم سوشا گلر بسیار خوبی است و اگر قدر خودش را بداند می‌تواند در بهترین تیم‌های اروپایی بازی کند. به او فقط همین را می‌گویم که فوتبال من تمام شد و رفت امیدوارم او سراغ حاشیه نرود.
به هر حال متن اولیه‌ای که او منتشر کرد بسیار توهین‌آمیز بود!
داستان من و سوشا تمام شد. آن متنی هم که منتشر کرد برایم اهمیتی ندارد.
سرنوشت حنیف عمران‌زاده بعد از آویزان کردن کفش‌هایش چیست؟ آیا مربیگری خواهد کرد؟
بله، در کلاس مربیگری ثبت‌نام کردم و می‌خواهم مدرک B را بگیرم. فکر ‌می‌کنم چند وقت دیگر کلاس‌هایم شروع می‌شود. خیلی دوست دارم در تیم‌های پایه‌ای استقلال فعالیت کنم. امیدوارم روزی این اتفاق برایم بیفتد و بتوانم شاگردان خوبی را به جامعه فوتبال تحویل دهم.
251 251
کد خبر 829159

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =