۰ نفر
۶ شهریور ۱۳۸۹ - ۱۱:۵۵

شرکت ایران خودرو دیزل در مدت 2 ماه رضایت شاکیان را جلب کند.

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی از انسداد حساب شرکت ایران خودرو دیزل مربوط به خودروهای کامیون هوو و ضبط 9 میلیارد ریال به نفع کامیون داران خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت ، علی مژدهی پور در دیدار مردمی در پاسخ به شکایت یکی از مراجعه کنندگان از شرکت ایران خودرو دیزل در باره کامیون هوو گفت: این موضوع در چند مرحله رسیدگی و به نفع شاکیان رای صادر شده است.

وی افزود: این پرونده ابتدا با شکایت مردم درباره 400 دستگاه کامیون هوو آغاز شد اما اکنون به صدور حکم برای 2904 شکایت منجر شده است.

مژدهی پور اظهار داشت: احکام مرجع بدوی در شعبه تجدید نظر نیز تایید شد اما با شکایت شرکت ایران خودرو دیزل به دیوان عدالت اداری ارجاع یافت و دیوان حکم را نقض کرد. وی گفت: با رسیدگی این پرونده در شعبه هم عرض حکمی مشابه دادگاه تجدید نظر صادر شد.

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی افزود: این سازمان با انسداد حساب بانکی متعلق به این محصول ایران خودرو دیزل تاکنون مبلغ 9 میلیارد ریال ضبط کرده است و هر پولی که به این حساب واریز شود نیز به نفع کامیون داران ضبط خواهد شد.

مژدهی پور تصریح کرد: با رایزنی حدود یک ماه قبل دولت و قوه قضائیه، قرار شد شرکت ایران خودرو دیزل در مدت 2 ماه رضایت شاکیان را جلب کند در غیر این صورت سازمان تعزیرات حکومتی براساس حکم صادره عمل خواهد کرد.

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی افزود: این سازمان در زمینه اجرای تعهدات دولت و استیفای حق مردم از هیچ اقدامی کوتاهی نخواهد کرد.

کد خبر 88091

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =