کارگروه ویژه امروز در سازمان ورزش تشکیل جلسه می‌دهد.

کارگروه ویژه واگذاری دو تیم استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی صبح امروز در سازمان ورزش تشکیل جلسه می‌دهد. جلسه‌ای که در آن قرار است نحوه واگذاری تیم مشخص شود. محتمل‌ترین راه پیش رو برای این واگذاری، پذیرش در تالار فرعی فرابورس است با این وجود این تیم‌ها مشکلاتی برای ورود به فرابورس دارند.

مدیر پذیرش فرابورس در این باره گفت: «باشگاه‌های فوتبال استقلال و پیروزی پیش از واگذاری باید ابهامات موجود در صورت‌های مالی خود را برطرف کنند.» سیدمهدی علم‌الهدی با بیان اینکه شرایط پذیرش شرکت‌ها در بازار فرابورس به مراتب ساده‌تر از بورس اوراق بهادار است، گفت: «در بازار فرابورس این قابلیت وجود دارد که شرکت‌های زیان‌ده هم وارد شده و سهامشان مورد داد و ستد قرار بگیرد. البته این شرکت‌ها نباید مشمول ماده 141 قانون تجارت باشند.»

 او در‌خصوص پذیرش باشگاه‌های دولتی استقلال و پیروزی در بازار فرابورس گفت: «این دو باشگاه از لحاظ ارائه صورت‌های مالی با مشکلات زیادی مواجه و همچنین‌ زیان‌ده هستند، بنابراین امکان واگذاری باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس در بورس اوراق بهادار وجود ندارد و باید از طریق مزایده یا عرضه در فرابورس در اختیار بخش خصوصی قرار بگیرند.»

کد خبر 9088

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • ایمان IR ۰۳:۵۶ - ۱۳۸۸/۰۳/۰۴
    0 0
    این همه شرکت زیان ده تو بورس فروخته شد این دو تا هم روش !