۰ نفر
۱۰ خرداد ۱۳۸۸ - ۰۶:۰۱

دبیر کل حزب کارگزاران، اکنون قرار است معاون اول دولت کروبی باشد.

حالا زمانی طولانی از روزهایی که هواداران غلامحسین کرباسچی روی دیوارهای شمال شهر می‌نوشتند: کرباسچی قهرمان، امیرکبیر ایران می‌گذرد. شعار نوشته‌هایی که اگر در جایی باقی مانده باشد، دیگر رنگی به چهره ندارند. اما نام این چهره، این روزها پیوسته با نام مهدی کروبی نامزد جنجالی انتخابات ریاست‌جمهوری دهم همراه است؛ شاید به‌تعبیری بهتر کروبی نام خود را همراه کرباسچی کرده است: رئیس‌جمهور کروبی، معاون اول کرباسچی، پوستر تبلیغاتی نصب شده روی در و دیوارهای شهر.

نام شهردار پیشین تهران زمستان سال گذشته به عنوان معاون اول کروبی مطرح شد، مدتی بعد شایعه ریاست کرباسچی بر ستاد کروبی شنیده شد و سرانجام اواخر اسفند، در مصاحبه‌ای مطبوعاتی کرباسچی رسماً به عنوان مشاور عالی ستاد انتخابات کروبی معرفی شد و جمله معروفش را (برایم افتخار است کفش‌های کروبی را هم واکس بزنم) بر زبان آورد. دبیر کل حزب کارگزاران، اکنون قرار است معاون اول دولت کروبی باشد، حزبی که به اشارات پدر معنوی‌اش (اکبر هاشمی رفسنجانی) همه توش و توان خود را مصروف رأی نیاوردن محمود احمدی‌نژاد کرده است. عکس‌های کروبی و کرباسچی، روزهایی است که نقش بنرهای تبلیغاتی بزرگ ستاد تغییر برای ایران شده است، تغییری که معلوم نیست، نشانه گردش کدام‌یک از این دو چهره به سمت یکدیگر است؛ رویکردی که در هنگامه حضور بی‌پروای کروبی در سخنرانی‌هایش رنگ می‌بازد و همان کروبی قدیمی نمودار می‌شود.

کد خبر 9597

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • {سید هادی کسایی زاده} IR ۰۷:۴۹ - ۱۳۸۸/۰۳/۱۰
    1 1
    کرباسچی موفق ترین مدیر اجرایی در 30 سال انقلاب اسلامی بوده است. مدیری که پایتخت ایران را نجات داد و هنوز به برکت وجود او در تهران زندگی می کنیم