به هر سرزمینی که سفر می کنید با فرهنگ ها و قوانین متفاوتی روبه رو می شوید که احتمالا برایتان عجیب است. سوئد یکی از همین مناطق است؛ سرزمینی سرد در اسکاندیناوی که در کل سال به سه فصل زیبا و رویایی تابستانش می‌نازد اما قوانین جالبی هم دارد که برای مسافران ممکن است عجیب به نظر برسد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از توریسم آنلاین، در برخی مناطق سوئد رنگ کردن خانه نیاز به اجازه قانونی دارد. رقص های نمادین در خیابان به اجازه قانونی نیاز دارد. در جمع سوئدی ها نباید با صدای بلند صحبت نکنید؛ چون بی ادبی است. در این کشور رعایت فاصله مناسب در مکانهای عمومی اهمیت زیادی دارد. خیلی بیشتر از هر جای دیگر دنیا که سراغ دارید!

همچنین بد نیست بدانید که با اینکه سوئدی ها خوب انگلیسی صحبت می کنند اما اولویت حرف زدن با آنها زبان سوئدی است. مردم این کشور عاشق فیکا هستند که ترجمه دقیقی ندارد، اما به استراحتی همراه با قهوه، شیرینی در کنار دوستان حداقل یک بار در روز گفته می شود. سوئدی ها عاشق اعداد هم هستند و در هرچیزی اعداد را محاسبه می کنند.

«ویگو لانبرگ» عکاس با استعداد ، خودآموخته و ماجراجو که قبلا هم در شغل آتشنشانی فعالیت داشته سوئد را به صورت هوایی ثبت کرده است.
​۶۷۲۸۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =