ساعت ۷:۵۳ صبح امروز یکشنبه گودبرداری غیر اصولی باز هم حادثه ساز شد و موجب ریزش ساختمان سه طبقه در میدان توحید، خیابان نصرت غربی، خیابان شکاری، کوچه یوسف جعفرقلی و گرفتار شدن پیر زن ۷۳ ساله‌ای در زیر خروارها سنگ و خاک شد.

در این حادثه یک ساختمان سه طبقه مسکونی که در مجاورت ملک گودبرداری شده، قرار داشت، به یکباره تخریب شد و به داخل محل گودبرداری فرو ریخت. با اقدام به موقع نیروهای آتش نشانی سه نفر در همان لحظات اولیه از محل آوار خارج شدند.

با توجه به اعلام گرفتار شدن زن مسنی در زیر آوار ساختمان، عملیات جستجو به سرعت توسط تیم های تخصصی نجات ادامه پیدا کرد که خوشبختانه پس از دست یابی به موقعیت وی در زیر آوار و برداشتن خاک و نخاله ها از روی سر و صورتش مشخص شد این زن ۷۳ ساله زنده است.

آتش نشانان توانستند این زن را به طور کامل از زیر خروارها خاک، آهن و اسباب و اثاثیه نجات داده و برای انتقال به مرکز درمانی به عوامل اورژانس تحویل دهند.

 در این حادثه علاوه بر تخریب کامل این ساختمان سه طبقه، یک دستگاه خودروی سواری که در داخل کوچه پارک شده بود نیز زیر آوار ماند و دچار خسارت شد.


عکس‌ها: آتش‌نشانی
۲۵۶۲۸۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • رضا IR ۰۵:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
  0 0
  منزل من در همان کوچه واقع شده.متاسفانه پیرزن در بیمارستان فوت شد
 • IR ۰۸:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
  1 0
  همسایه ما دیوار خونه ما رو به دلیل مشابه خراب کرد متاسفانه با بیتفاوتی می گفتن اتفاقه شهردار شب می گفت مجوز دارن گفتم کی مجوز خراب کردن خونه مردم رو بهشون داده ... متاسفانه هیچ اهمیتی براشون نداشت و به کارشون ادامه دادن و قسمت دیگه همون دیوار رو هم خراب کردن شیوه کارکردنشون همراه با بی مبالتی بود و اخطارهای ساکنین هیچ تاثیری نداشت هی نمیدونم کی قراره قانون به نفع طرف ضعیف کار کنه
 • مردم IR ۱۰:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
  0 0
  آفرین