در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی و در ورزشگاه بدون تماشاگر شهیدباکری، تیم تراکتور با برتری در ضربات پنالتی برابر ۹۰ ارومیه به مرحله بعدی صعود کرد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، تیم تراکتور در ضربات پنالتی برابر ۹۰ ارومیه به برتری دست یافت و به جمع ۸ تیم برتر جام حذفی صعود کرد.

در دیدار بدون تماشاگر تراکتور و ۹۰ در ورزشگاه شهید باکری، تراکتور بعد از تساوی یک بر یک در وقت معمول و اضافه در ضربات پنالتی ۷ بر ۶ میزبان ارومیه‌ای اش را شکست داد و صعود کرد.

مسعود شجاعی ابتدا در دقیقه ۳۹ برای تراکتور و سیروس صادقیان در دقیقه ۵۸ برای ۹۰ گلزنی کردند.

در ضربات پنالتی فورچونه، دژآگه، خانزاده، شجاعی، تیکدری، آزادی و سعید مهدی برای تراکتور و شاهوراقی، صادقیان، قاسمی، امید رضایی، عبادزاده و مصطفوی برای ۹۰ گلزنی کردند و پنالتی ویمبلا برای تراکتور و سوداگر و مهدی محمدی برای ۹۰ گل نشد.

سید رسول حسینی، وحید نعمتی، امین عباسی، سیروس صادقیان، فرشاد اسدی (آرمان سوداگر) ، محمد عبادزاده، سیدمحمد ابوترابی (مهدی محمدی) ، علیرضا قاسمی، پیمان پورصادقی (امید رضایی)، داود شاهوراقی و علی کرمی (آرمین مصطفوی) برای ۹۰ و محمدرضا اخباری، محمدرضا خانزاده، سید ابوالفضل رزاق پور، اکبر ایمانی، مسعود شجاعی، رضا اسدی، ساسان انصاری (محمدرضا آزادی)، میثم تیموری، یوگیا سوگیتا (فورچونه) ، ویلیام ویمبلا، اشکان دژآگه و مهدی تیکدری برای تراکتور به میدان رفتند.

حواشی مسابقه:

  • نبود تماشاگران سردی خاصی به ورزشگاه داده بود ضمن اینکه هوای سرد نیز مزید بر علت شده بود.
  • دنیزلی سرمربی تراکتور تا پایان بازی کمتر با بازیکنان تیمش صحبت کرد و بیاتلو سرمربی ۹۰ بارها علاوه بر صحبت با بازیکناش همانند دیدارهای قبلی با داور در چندین نوبت جروبحث کرد.
  • داور مسابقه، کمک مربی ۹۰ را از روی نیمکت اخراج کرد تا این اتفاق همچنان ادامه داشته باشد.
  • شهریاری استاندار آذربایجان‌غربی و ملامحمدزاده فرماندار ارومیه از میهمانان ویژه این دیدار بودند.
  • پنالتی ویمبلا برای تراکتور و پنالتی های سوادگر و مهدی محمدی برای ۹۰ از دست رفت.
  • این دیدار نخستین بازی رسمی ورزشگاه شهید باکری ارومیه بود.
  • تراکتوری ها برای این بازی تمرینی روی زمین چمن مصنوعی انجام نداده بودند.

گزارش: سینا پسران افشاریان

۴۶

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =
بلیط هواپیما