ایسنانوشت ، رییس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان از ممنوعیت برگزاری مراسم در سالن‌های اجتماعات و تالارهای عروسی به دلیل جلوگیری از انتقال کروناویروس خبرداد و گفت: این تصمیم تا اطلاع ثانوی در همه تالارهای استان قابل اجرا است و با متخلفان در این زمینه به صورت جدی برخورد خواهد شد.

بهرام جباری  با اشاره به مساله ممنوع بودن برگزاری مراسم در تالارهای عروسی و سالن‌های اجتماعات در استان، اظهار کرد: هیچ تالاری اجازه برگزاری مراسم را ندارد و در این زمینه تالارها موظف هستند تا مبالغ دریافت شده از مشتریان را به آن‌ها بازگردانند.

وی افزود: در صورتی که تالاری هزینه دریافت‌شده از مشتریان را به آن‌ها پرداخت نکند، مشتریان می‌توانند با مراجعه به حوزه شکایات مردمی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان و تکمیل فرم شکایات، نسبت به پیگیری برای دریافت هزینه‌های خود اقدام کنند.

رییس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان تصریح کرد: تصمیم عدم برگزاری مراسم در تالارها و سالن‌های اجتماعات به دلیل جلوگیری از انتقال ویروس و با دستور شورای تامین خوزستان در استان اجرایی شده است.

جباری خاطرنشان‌کرد: این تصمیم تا اطلاع ثانوی در همه تالارهای استان قابل اجرا است و با متخلفان در این زمینه به صورت جدی برخورد خواهد شد.

46

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =