شبکه‌های سیما برای تعطیلات عید سعید غدیر فیلم‌های مختلف در نظر گرفته‌اند.

بهناز شیربانی: این فیلم‌ها روزهای پنجشنبه و جمعه دوم و سوم آبان از شبکه‌های یک، دو، سه، چهار، تهران و شما سیما پخش می‌شود.

نام فیلم و کارگردان

شبکه

زمان پخش

خلاصه داستان

بازیگران

«خبرچین»، ریک رومن واو، 2013 آمریکا و امارات

یک

پنجشنبه 2 آبان ساعت 10 صبح

وقتی پسر جان متیوز راننده کامیون زبده اداره حمل و نقل بر اثر توطئه یک گروه قاچاقچی مواد مخدر به زندان می‌افتد، او برای آزادی‌اش حاضر می‌شود مخفیانه با اداره مبارزه با مواد مخدر (DEA) همکاری کند.

دواین جانسن، سوزان ساراندون، جان برنتال

«موش و گربه»، حسن لفافیان (تلویزیونی)

یک

پنجشنبه 2 آبان ساعت 16

این فیلم داستان یک مرد جوان راحت‌طلب را به تصویر می‌کشد که برای رسیدن به خواسته‌های معقول و غیرمعقول، مسیرهای غیرمتعارف را انتخاب کرده که در نهایت به ناکجا آباد کشیده می‌شود.

آزیتا حاجیان، امیرمحمد زند، انوشیروان ارجمند

«اشغالگر»، 2012 اسپانیا

یک

پنجشنبه 2 آبان ساعت 22

دکتر پابلو از سربازان اسپانیایی که سال 2004 و در زمان حمله نیروهای ارتش آمریکا به عراق برای تصرف آن در آنجا حضور داشته است، از مقصران و شاهد عینی قتل عام یک خانواده غیر نظامی عراقی است.

-

«پچ آدامز»، تام شادیاک، 1998 آمریکا

یک

جمعه 3 آبان ساعت 14:50

پچ آدامز پس از فارغ‌التحصیلی از دانشگاه در رشته پزشکی برای کار وارد بیمارستان‌های مختلف می‌شود. او همواره با ظاهری عجیب و حرکاتی دلقک‌مانند با بیماران و به خصوص کودکان بیمار برخورد کرده و تلاش می‌کند تا با خنده درمانی و افزایش روحیه بیماران در بهبود آن‌ها تاثیر بگذارد.

رابین ویلیامز، دانیل لندن، مونیکا پاتر

«ریو»، کارلوس ساندانا، 2011 آمریکا (انیمیشن)

دو

پنجشنبه 2 آبان ساعت 8 صبح

یک بچه طوطی آبی رنگ به نام بلو که از گونه‌های کمیاب است، به دست شکارچیان گرفتار می‌شود. او به نقطه‌ای دور انتقال پیدا می کند. در راه دختر بچه‌ای او را پیدا می‌کند و...

-

«منِ عنق»، پی‌یر کوفین، کریس رنو،  2010 آمریکا (انیمیشن)

دو

پنجشنبه 2 آبان ساعت 17:30

«گرو» رویای دزدیدن ماه را در سر دارد. او در زیرزمین خانه خود بزرگ ترین ارتش از موجودات کوتوله، به همراه اسلحه های ویژه ای برای فریز کردن موجودات و اشیاء را دارد. گرو برای دزدیدن ماه به بانک مخصوص شروران می رود و...

-

«دو نفر و نصفی»، یداله صمدی

دو

پنجشنبه 2 آبان ساعت 23

زنی جوان که در مهدکودک کار می‌کند، دختر یک ساله‌اش را با بچه‌های مهدکودک به پارک می‌برد. بر اثر غفلت او کالسکه بچه‌اش پریسا را در سراشیبی پارک و خیابان و کوچه ها به راه می افتد و مادر که به دنبال کالسکه است پس از طی کردن مسیری طولانی کالسکه را گم می کند و...

فرامرز قریبیان، علیرضا خمسه، آتنه فقیه نصیری

«پسر رعد آبی»، 1982 کره جنوبی

دو

جمعه 3 آبان ساعت 8 صبح

رعدآبی توسط افراد مانتس تهدید می‌شود تا اسراری را فاش کند ولی او قبول نمی‌کند و پسرش توسط مانتس اسیر می‌شود.

-

«هوگو»، مارتین اسکورسیزی 2011 آمریکا

دو

جمعه 3 آبان ساعت 17:30

داستان فیلم در پاریس دهه 1930 روی می‌دهد و درباره هوگو کاباره یک پسر بچه یتیم است که در ایستگاه قطار مونپارناس در پاریس زندگی می‌کند. برخورد تصادفی هوگو با ژرژ ملی‌یس از پیشگامان سینمای صامت به دوستی با دخترخوانده او و ماجراهایی اسرارآمیز مربوط به پدرش و یک آدم‌ماشینی می‌‌انجامد.

آسا باترفیلد، کلویی گریس مورتز، کریستوفر لی، بن کینگزلی، ساشا بارون کوهن

«زرد قناری»، رخشان بنی‌اعتماد

دو

جمعه 3 آبان ساعت 23

کفاشی جوان به نام نصرالله مددی که در شهر کوچکی زندگی می‌کند، سهم خود را در کفاشی می‌فروشد تا قطعه زمینی بخرد و روی آن به زراعت مشغول شود. زمینی را که او قولنامه می‌کند صاحبش در تهران با سند جعلی به فرد دیگری فروخته است.

منوچهر حامدی، مهدی هاشمی، گلاب آدینه، محمود جعفری، حمیده خیرآبادی

«بازی مرگ 2»، هنگ کنگ

سه

پنجشنبه 2 آبان ساعت 10

بیلی لو استاد کونگ فو به همراه چین کو با گروهی از کسانی که با سبک مبارزه آنان مخالفند درگیر هستند. چین کو به طرز مرموزی کشته می‌شود، بیلی نیز هنگامی که عده‌ای قصد ربودن تابوت چین کو را دارند، کشته می‌شود. بابی برادر بیلی به دنبال کشف راز قتل بیلی به قلعه مرگ می‌رسد و...

بروس لی، هونگ چنگ لی

« چهار چرخ (قسمت اول)»، جواد مزدآبادی (تلویزیونی)

سه

پنجشنبه 2 آبان ساعت 14:30

ذبیح معروف به ذبیح عشق ماشین که سال‌هاست شغلش جورکردن مسافر برای تاکسی‌خطی هاست و به همراه همسرش و دو دختر دم بختش در جنوب شهر تهران زندگی می‌کند، هیچ آرزویی ندارد جز خرید یک دستگاه پراید.

حمید لولایی، مریم امیرجلالی، فلامک جنیدی

«بیا از گذشته حرف بزنیم»، حمید نعمت‌اله (تلویزیونی)

سه

پنجشنبه 2 آبان ساعت  19

این فیلم درباره سه زن است که تصمیم می‌گیرند به بروجرد بروند و در این سفر برایشان اتفاقاتی می‌افتد.

فریده سپاه‌منصور، پوراندخت مهیمن،  محمدرضا حق‌گو

«تله کاغذی»، راب مینکوف، 2011 آمریکا و آلمان

سه

پنجشنبه 2 آبان

ساعت 23:30

دو گروه سارق برای سرقت از بانکـی اقدام می کنند، یک گروه افرادی حرفه ای و گروهی دیگر نیمه حرفه ای و ناشـی هستند، در این میان مشتری بسیار با هوشی (تریپ) نیز حضور دارد که پی می برد اقدام سارقین به ازای دریافت مبلغـی پول از جانب یکی از کارمندان بانک بوده است.

پاتریک دمپسی، اشلی جاد، تیم بلیک نلسن

«بذرهای نابودی»، 2011 کانادا

سه

جمعه 3 آبان ساعت 11

دکتر فریم مسئول پروژه گیاه‌شناسی است. او گروهی را به بین النهرین می‌فرستد تا بذرهای گیاهان دوره زمین شناسی فروزوئیک را پیدا کنند. بالاخره بذرها را می یابند . فریم زیر نظر مامورین سیا کار می‌کند اما سیا به او مشکوک است, پس سعی می‌کند توسط کایل همکار فریم بذرها را به دست بیاورند.

-

«دونده پیشرو»، 2011 کره جنوبی

سه

جمعه 3 آبان ساعت  19

مان هو یک دونده سابق ماراتون است که اکنون در سنی است که ورزش را رها کرده و به کار تحویل غذای آماده به درب منازل برای مغازه دوستش جونگ سو می‌پردازد. مان جو برادری به نام سونگ هو دارد که تاکنون تمام زندگی اش را وقف او کرده و تمام درآمد حاصل از کار ورزشی‌اش را در جوانی صرف ادامه تحصیل برادر کرده است.

-

«تازی باسکرویل»، 1981 روسیه

چهار

جمعه 3 آبان ساعت 12

-

-

«داربی اوگیل و آدم‌کوچولوها»، رابرت استیونسن، 1959 آمریکا

چهار

جمعه 3 آبان ساعت 20:30

پیرمردی به نام داربی که کارش مراقبت و نگهبانی از خانه ارباب است نزد مردم شهر محبوبیت قابل توجهی دارد. او با داستان‌هایی که در خصوص آدم‌کوچولوها و شهر زیر زمینی آن‌ها برای مردم روستا تعریف می‌کند، اوقات فراغتشان را به خوشی پر می‌کند.

آلبرت شارپ، جنت مونرو، شان کانری

«سورچی گلستان»، مجید وحیدیان

تهران

پنجشنبه 2 آبان ساعت 13:30

این فیلم داستان ناصرالدین شاه قاجار است که در کاخ گلستان و در پی یک کنیز به زیرزمین کاخ می‌رود اما ناگهان سر از ایستگاه مترو درمی آورد و با یک درشکه‌چی آشنا می‌شود.

میر‌طاهر مظلومی، رامین راستاد، حدیث فولادوند، مهوش وقاری

«بی‌ستاره»، بهمن گودرزی

تهران

جمعه 3 آبان 40 دقیقه بامداد

احمدرضا که کارش نصب آنتن است به طور اتفاقی در حین نصب آنتن در یک خانه عاشق ستاره می شود. چند ماه پس از ازدواج به کارکردن و پول در آوردن راهی ژاپن می‌شود. احمدرضا پس از هفت سال به ایران برمی‌گردد، اما در حالی که هنوز چند روز از بازگشتن به تهران نگذشته متوجه می‌شود همسر ژاپنی‌اش که از او یک دختر هم دارد به ایران آمده و...

-

«مرد شرور در اردوگاه بچه‌ها»، 1995 آمریکا و کانادا

تهران

جمعه 3 آبان ساعت 9:15

مردی به نام مکس که در اداره پست کار می‌کند بنا بر درخواست یک مشتری بسته‌ای را به منزلی مجلل می برد. در آنجا صاحبان خانه که از افراد شرور و کلاهبردار هستند، متوجه محتویات بسته که پول است شده و او را تحت تعقیب قرار می دهند.

-

«یادآوری کامل»، لن وایزمن 2012 آمریکا، کانادا

تهران

جمعه 3 آبان ساعت 13:30

رویاهای تکراری مردی به نام داگ را آزار می‌دهد. او پس از یک حادثه دچار آشفتگی ذهنی می‌شود و احساس می‌کند یک جاسوس است. داگ بین دو گروه رقیب گیر می‌افتد بی‌آنکه بداند با کدام یک از آن‌ها همراه است.

کالین فارل، کیت بکینسیل، جسیکا بیل، بیل نایی، ایتن هوک

«دارا و ندار»،

مسعود ده‌نمکی

تهران

جمعه 3 آبان ساعت 20:30

تیمور گلچین مرد مسن، خودخواه و ثروتمندی است که تمامی دارائیش را فروخته و در امر ساختمان سازی در دبی سرمایه گذاری کرده و برای همیشه به آنجا می رود. در مسیر فرودگاه او با حاجی فیروزی برخورد لفظی پیدا می کند و حاجی فیروز به او از آه مظلوم و عدم ثبات روزگار صحبت می‌کند.

نفیسه روشن ، بهنوش بختیاری، فتحعلی اویسی

«روز از نو، روزی از نو»، محمدجواد مرادی (تلویزیونی)

شما

پنجشنبه 2 آبان ساعت 13:30

این فیلم روایتگر ماجرای دزدی خرده‌پا به نام سیروس است که از همه جا رانده به دنبال دزدیدن کیف پیرزنی راهی زندان و آنجا برای دزدی از خانه پیرمردی متمول اجیر می شود . او پس از آزادی به همراه مراد، برادر همسر و همکارش در کسوت نظافت چی به استخدام شرکتی خدماتی درآمده ت...

ایمان افشاریان، سوده شرحی، مسعود شریف، علی مقصودی

«امید»، فرزین مهدی‌پور (تلویزیونی)

شما

پنجشنبه 2 آبان ساعت 23

صادق دانشجوی سال آخر رشته شیمی در تلاش برای تولید کاشی نمونه ای است که از لحاظ اقتصادی و هم از لحاظ تکنیکی بسیار به صرفه باشد. صادق طرح خود را به یک کارخانه کاشی‌سازی ارائه می‌دهد ولی با مخالفت و سخت گیری بعضی از اعضای شورای مدیریت این کارخانه روبرو می‌شود.

علیرضا صادقی، محمدرضا یاوری، فریبرز سمندر پور، رضا ضیافی، محمد‌رضا شجریان

«زانیار»، حمیدرضا لوافی (تلویزیونی)

شما

جمعه 3 آبان ساعت 13:30

اهالی روستای زانیار که هر کدامشان سر در لاک خود فرو برده‏اند و فقط به منافع خود فکر می‏کنند با ورود کامران مهندس جهاد کشاورزی روستاییان بر سر یک دو راهی جدی قرار می‏گیرند، کامران که توسط داییش به این روستا فرستاده شده ماموریت دارد ظرف سه روز موافقت روستاییان را جهت طرح یکپارچه‏سازی‏ زمین‏های کشاورزی جلب کند.

ابراهیم مرادی، مریم عطیه میرزایی، سیروس بری، برومند کرانی

58247

 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 9
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • اهالی گلباف کرمان IR ۰۴:۴۲ - ۱۳۹۲/۰۸/۰۲
  52 0
  ای کاش اینقد مسئولان صدا و سیما از افزایش شبکه ها میگن،یک مقدار به فکر پوشش شبکه های دیجیتال برای مناطق محروم هم بودند.چرا میان برای مردم اینجا وقتی درخواست پوشش این شبکه ها رو میکنند میگویند فلان مبلغ کلان رو واریز کنند؟آیا این تبعیض بین شهرها نیست؟آیا با این روند مردم مناطق محروم حق ندارند بروند سراغ ماهواره؟یا شاید فقط برای مردم اینجا این درخواست رو دارید؟مسئولان صدا و سیما با افتخار از افتتاح فلان شبکه به زودی میگویند ولی نمان بگن برای پوشش این شبکه ها برای مناطق محروم درخواست پول میکنند.کلام آخر:مسئولان دولت برای پر کردن اوقات فراغت مردم اینجا چکاری انجام داده اند؟اگه حتی یک پارک هم ساخته اند بیا آدرسش رو به ما بدهند،چه برسه به پوشش این شبکه ها
  • مهدی RO ۱۰:۵۵ - ۱۳۹۲/۰۸/۰۲
   18 3
   دوست عزیز چیز زیادی از دست ندادی چون درسته کانال ها زیاد شده ولی محتوا همون محتوای سه یا چهار کانال هستش شاید فقط فرقش تو کیفیت تصویر باشه که اونم تو سیستم های دیجیتال مشکلات خودشو داره
 • بی نام US ۰۴:۴۷ - ۱۳۹۲/۰۸/۰۲
  73 1
  چه عجب شبکه دو فیلم هوگو رو می خواد برای اولین بار بزاره. نمردیم و فیلم غیر تکراری هم در این روزها از تلویزیون دیدیم!
 • ساروی EU ۰۴:۵۰ - ۱۳۹۲/۰۸/۰۲
  64 4
  یه فیلم درست و حسابی توشون نیست. مثلا بزرگترین عیدمونه ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  • چوپان IR ۰۵:۱۶ - ۱۳۹۲/۰۸/۰۲
   12 70
   عزیزم این یه بحثه سلیقه ای.. یکی خوشش میاد یکی نه.. حق نداری اینطوری قضاوت کنی.. گرچه بهترین بهترین هارو بزارن از اکثرا شاکین...
  • پدرام IR ۰۶:۱۳ - ۱۳۹۲/۰۸/۰۲
   36 1
   میشه یکی بگه چندتاش پخش اولیه(تکراری نیست)؟
 • عرشیا A1 ۰۵:۳۳ - ۱۳۹۲/۰۸/۰۲
  64 1
  اینم از فیلمای امروز .زرد قناری .دو نفر و نصفی .دارا و ندار .این مسوولین تلویزیون مردم رو چی فرض کرده اند ؟!!!!
 • سجاد A1 ۰۷:۱۶ - ۱۳۹۲/۰۸/۰۲
  33 1
  صدا سیما یا مارو مسخره کرده یا خودشو اینا چه فیلمی ان تکراری اه بابا
 • عباس.آ IR ۱۴:۰۹ - ۱۳۹۲/۰۸/۰۲
  18 3
  اونوقت انتظار دارند مردم با این فیلمها سراغ ماهواره نرند !!!!!!