طلبکاران پدیده شاندیز، قصد دارند همه املاک متعلق به این شرکت را تسخیر کنند. پس از تسخیر رستوران این شرکت در مجتمع اریکه ایرانیان در غرب تهران، اکنون طلبکاران، دفتر مشهد این شرکت را به تصرف درآوردند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، همزمان با یکمین سالگرد توقف فعالیتهای شرکت پدیده شاندیز، سهامداران و طلبکاران این شرکت که تقریبا هر هفته در تهران، مشهد و سایر شهرها تجمعاتی را در اعتراض به نگرفتن پولشان سازماندهی می کنند، این بار به دفتر مرکزی پدیده شاندیز واقع در خیابان خیام مشهد ریختند و آن را به تصرف خود درآوردند و می گویند تا تعیین تکلیف نهایی از این دفتر خارج نمی شوند.
پیش از این نیز در عملی مشابه، جمعی از طلبکاران پدیده شاندیز به رستوران این شرکت در مجتمع اریکه ایرانیان در غرب تهران ریخته بودند و در آن تحصن کردند.
امروز هم گروهی نزدیک به ۱۰۰ نفر از طلبکاران در اعتراض به بلاتکلیفی خود و طلبشان، موفق شدند از در پشتی دفتر مرکزی پدیده شاندیز وارد ساختمان شده و در این دفتر، تجمع کنند. اکنون با توجه به اینکه یکایک این اشخاص به عنوان سهامداران این شرکت شناخته می شوند، این کار آنها به سختی می تواند مصداق جرایمی مانند تصرف عدوانی یا ورود غیرقانونی باشد، چون این افراد می توانند اعلام کنند وارد ملکی شده اند که خود، در آن سهام و مالکیت مشاع دارند.
دیروز نیز در مقابل ساختمان اصلی قوه قضاییه واقع در خیابان ولی عصر تهران، گروهی از مالباختگان پدیده شاندیز جمع شده بودند و با برافراشتن پلاکاردهایی از مسئولان قوه قضاییه خواستند محسن پهلوان، مدیرعامل این شرکت بازداشت شود.
شرکت پدیده شاندیز سال گذشته به دلیل آنچه تخلفات ساخت و ساز و عرضه بدون مجوز سهام به مردم خوانده شده بود توسط شورای عالی شهرسازی و معماری و دادگستری تحت تعقیب قرار گرفت و تاکنون فعالیت های این شرکت، متوقف شده است.
طبق اعلام دادستان کل کشور، مردمی که گرفتار ماجرای پرپیچ و خم این شرکت شده اند، تنها ۲۰ درصد سهام را در اختیار دارند و مالک ۸۰ درصد سهام آن، مدیرعامل شرکت است.

۴۵۲۳۱

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 8
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام IR ۱۶:۲۴ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۷
  8 2
  پدیده ی پدیده و نحوه شکل گیری سو استفاده و رانت خواری تمامی دست اندرکاران افشا باید شود . ایا در واقع امر 80 درصد سهام در کنترل و اختیار واقعی جناب پهلوان است یا ایشان هم پهلوان پنبه است؟ چون اگر این قدر پول دارد که پرداخت 20 درصدی او را فقیر و گرفتار نخواهد کرد یا موضوع چیز دیگری است که در رده اسمشو نبر است.
 • فرهاددددددددددد IR ۱۷:۴۶ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۷
  14 1
  خدا کنه یه فرجی بشه ما به پولمون برسیم دیگه غلط بکنیم سرمایه گذاری بکنیم تو این مملکت
 • بی نام A1 ۱۸:۲۲ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۷
  8 2
  واقعا قانون چکاره اس؟ چرا حق این ملتو نمیگیره؟
 • بی نام IR ۲۰:۰۰ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۷
  7 0
  اینها خودشان را سر کار گذاشتن کی به کیه
 • علی A1 ۱۱:۳۱ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۸
  5 4
  سلام من یکی از پرسنل پدیده بودم تاخرداد94درانجامشغول کاربودم انها باحرفهای پوچ ماراگول زدن ومن ودیگرپرسنل را سرکارنگه داشتند ولی من از اذرماه سال گذشته هیچ پولی دریافت نکردم ازمسئولین خواهش میکنم رسیدگی کنند
 • بی نام A1 ۱۹:۰۸ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۹
  1 0
  پس چی شد مهلتی که رییس دادگستری مشهد میگفت رو به پایان است.
 • مشعوف IR ۲۲:۵۴ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۲
  0 0
  قوای این مملکت بیشتر از اینکه صرف مشکل گشایی از مردم زیاندیده و نگون بختی بشه که حقشون رو از این مفسدین اقتصادی نمیتونن بگیرن بیشترمصرف بازیهای سیاسی و سیاسی کاری میشه فرقی هم نمیکنه کدوم قوه چون تعداد زیادی از فعالین در هرسه قود درگیر این پدیده نامبارک هستند
 • علی A1 ۱۲:۲۲ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۳
  0 0
  کلاه برداری یعنی اینکه اول به مردم وعده و وعید بدهید تا طمع کار شوند بعد پول آنها را با هزار ترفند وتبلیغ از چنگشان خارج کنید و هر روز بگویید خبرهای خوب در راه است بعد هم بزنید زیر همه وعده ها و تعهداتان و .... ولی پدیده وپهلوان که از این کارها نکردند پس کلاهبردار نیستن