تفاهم نامه همکاری بین پلیس فتا و کانون پرورش فکری آذربایجان غربی امضا شد.

 

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان غربی، تفاهم نامه همکاری بین پلیس فتا و کانون پرورش فکری استان ظهر امروز امضا شد.

این تفاهم نامه با هدف همکاری و استفاده از ظرفیت های دو طرف برای صیانت از آسیب های ناشی از فضای مجازی بویژه گروه سنی کودکان و نوجوانان و گسترش تعاملات طرفین بمنظور توسعه هدفمند و هوشمندانه در هدایت فراغت در سرگرمی های دیجیتال و آسیب های این بخش منعقد و به امضای جواد زاهدی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی و سرهنگ کوره بلاغی رئیس پلیس فتای استان رسید.

سرهنگ حسن کوره بلاغی در حاشیه امضای این تفاهم نامه گفت:فضای مجازی فقط تهدید نیست و میتوان از مزایای آن استفاده بهتری ببریم، همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند باید با ساختن سد، مانع تهدیدات این فضا شویم.
وی افزود: از سال ۸۸-۸۹ همه به فضای مجازی ورود کردند تا مانع تهدیدات آن شوند و در ۲ یا ۳ اخیر با ورود شبکه های مجازی ، روابط خانواده ها دچار خدشه شد.
رئیس پلیس فتای آذربایجان غربی تصریح کرد: همه چه پلیس چه اصحاب قلم چه ارگان های فرهنگی و ... همه باید به این فضا و فرهنگسازی آن ورود کنیم تا اختلاف فکر و سلیقه ای که بین فرزندان نسل کنونی با والدین دارند ، باعث ایجاد مشکلات عدیده ای بین خانواده ها شده کاسته و رفع شود.

جواد زاهدی هم گفت: کارگاه آموزشی "صیانت از حقوق کودک در فضای آنلاین" با هدف آشنایی با فضای مجازی برگزار میشود.
وی افزود: متاسفانه والدین در حوزه فضای مجازی یه پای کودکان نمیرسند لذا باید اطلاعات و دانش والدین در مورد فضای مجازی افزایش یابد.

 

46

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =