کشف تخلف یک انبار مواد پتروشیمی به ارزش ۲۱۶ میلیارد تومان در کرمانشاه

معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: در هفته جاری یک انبار مواد پتروشیمی در کرمانشاه به ارزش ۲۱۶ میلیارد تومان به دلیل عدم ثبت انبار در سامانه جامع انبارها به عنوان قاچاق کشف شد. 

مسعود بیگلری در گفتگو با خبرنگار خبرآنلاین کرمانشاه، اظهار کرد: یک انبار مواد پتروشیمی به ارزش ۲۱۶ میلیارد تومان به دلیل عدم ثبت انبار در سامانه جامع انبارها به عنوان قاچاق با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) کشف و به تعزیرات حکومتی تحویل داده شد.

وی افزود: همچنین یک انبار مواد غذایی به ارزش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان و یک انبار روغن موتور به ارزش یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان به دلیل عدم ثبت انبار در سامانه جامع انبارها به عنوان قاچاق کشف و به تعزیرات حکومتی تحویل داده شد.

معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه تصریح کرد: در این هفته یک انبار لوازم آرایشی بهداشتی نیز به ارزش ۱۷ میلیارد تومان به دلیل عدم ثبت انبار در سامانه جامع انبارها کشف و به تعزیرات حکومتی تحویل داده شد.

وی اذعان کرد: چهار انبار کاشی نیز به ارزش ۴۰ میلیارد تومان در این هفته کشف شد که این موارد به دلیل عدم ثبت انبار کالاها، قاچاق محسوب شده و پرونده‌هایشان به تعزیرات حکومتی تحویل داده شده است.

۴۶

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1818512

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =