تشکیل قرارگاه اشتغال استانهای زاگرس نشین در لرستان

استاندار لرستان گفت: قرارگاه اشتغال استان های زاگرس نشین در لرستان تشکیل خواهد شد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان ، فرهاد زیویار در جلسه یشورای فرمانداران استان، عنوان کرد: این قرارگاه به دنبال سفر رئیس جمهور به یکی از استان های زاگرس نشین کشور مصوب شده و با هدف تدوین ظرفیت ها و نیازهای اشتغال این استان ها و اقداماتی برای برون رفت از آنها در سطح دولت خواهد بود.

وی ادامه داد: فرمانداران نیز می بایست با این رویکرد قرارگاه متناظر در هر شهرستان را تشکیل دهند.

استاندار تصریح کرد: در شرایطی که با دستور رئیس جمهور عزم بسیار جدی برای رفع مشکلات اشتغال استان های زاگرس نشین، شکل گرفته است باید بستر استفاده از این ظرفیت در استان و شهرستان ها فراهم شود.

زیویار در این جلسه با اشاره به اهمیت موضوع انتخابات پیشرو و ضرورت برگزاری هر چه باشکوه تر آن، ابراز کرد: برگزاری باشکوه انتخابات به میزان هماهنگی ارکان مختلف برگزار کننده ی آن بستگی دارد.

وی به تأثیر هماهنگی ارکان برگزار کننده در انتخابات دارای چهار مولفه مشارکت، امنیت،سلامت و رقابت اشاره کرد و تأکید کرد: نقش فرمانداران در ایجاد این هماهنگی در شهرستان ها بسیار حیاتی و مهم است.

شورای فرمانداران استان به ریاست استاندار لرستان و با حضور معاونین سیاسی امنیتی و هماهنگی امور اقتصادی استاندار، مدیران کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری و سرمایه گذاری و اشتغال استانداری، دستیار استاندار در مردمی سازی دولت و فرمانداران شهرستان های استان برگزار شد.

در این جلسه سه رویکرد گزارش عملکرد اقتصادی شهرستان ها با محوریت میزان پرداخت تسهیلات اشتغال و سهم دستگاه ها در اجرای آن، رویداد انتخابات و انتظارات حوزه ی سیاسی از فرمانداران به ویژه در موضوع ایجاد زیرساخت ها و موضوع انتصاب دستیاران فرمانداران در امر مردمی سازی و همچنین ثبت ایده ها و اقدامات مردمی سازی تشریح و بررسی شدند.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1842954

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =