بعد از کسب نتایج ضعیف، سرمربی شهرداری ارومیه تغییر کرد

بعد از کسب نتایج ضعیف و دور از انتظار شهرداری ارومیه، با اعلام رسمی باشگاه، همکاری جهانگیر سیدعباسی به عنوان سرمربی با این تیم پایان یافت.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، تیم والیبال شهرداری ارومیه در فصل جاری لیگ برتر با کسب ۲ برد از ۸ بازی در رده ماقبل آخر لیگ برتر والیبال قرار گرفته است.

این نتایج انتقاد هواداران را در پی داشت و سرانجام سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه با انتشار خبری در کانال رسمی باشگاه خبر از پایان همکاری با جهانگیر سیدعباسی سرمربی این تیم داد.

در این خبر آمده است:

سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه با جهانگیر سیدعباسی سرمربی تیم والیبال خود، برای فسخ قرارداد و قطع همکاری، به صورت دوجانبه به توافق رسیدند.

سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری ارومیه، مراتب تشکر و قدردانی صمیمانه خود را از تلاش‌های جهانگیر سیدعباسی اعلام می کند و در ادامه راه، برای او در دوران حرفه ای و مربیگری اش آرزوی موفقیت می نماید.

گفتنی است، جهانگیر سیدعباسی با احتساب امسال ۴ فصل سرمربی شهرداری ارومیه بود که عنوان نایب قهرمانی فصل ۴-۹۳، عنوان سومی فصل ۵-۹۴، کسب رتبه آخر و سقوط به دسته پایین‌تر در فصل ۲-۱۴۰۱ و رتبه سیزدهمی در پایان هفته هشتم فصل جاری را کسب کرد.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1843620

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =