مرکز آموزش زبان دانشگاه لرستان افتتاح شد

مرکز آموزش زبان دانشگاه لرستان افتتاح شد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، با حضور دکتر علی میر معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه لرستان، حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر عابدین درویشی‌پور، رئیس دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه لرستان، دکتر علی فروهرمهر، مدیر گروه آموزش‌های آزاد و مجازی دانشگاه لرستان و برخی اعضای هیئت علمی افتتاح شد.

در همین رابطه، دکتر علی فروهرمهر، مدیر گروه آموزش‌های آزاد و مجازی دانشگاه لرستان به خبرنگار ما گفت: مرکز آموزش زبان دانشگاه لرستان به منظور ارتقای سطح زبان‌های بین‌المللی برای اولین بار در دانشگاه لرستان با همکاری گروه آموزش‌های آزاد و گروه زبان انگلیسی دانشگاه لرستان افتتاح شد».

وی افزود: هدف ارتقای کیفی زبان دانشجویان دانشگاه لرستان است و ما قصد داریم در آینده دامنه بین‌المللی شدن دانشگاه لرستان را گسترده‌تر کنیم و ضرورت این موضوع برای ما خیلی مهم است».

مدیر گروه آموزش‌های آزاد و مجازی دانشگاه لرستان اظهار داشت: فعلاً شروع کار مرکز با آموزش زبان انگلیسی برای اعضای هیئت علمی به صورت مجزا و هم برای دانشجویان خواهد بود؛ همین الان هم بخشی از زبان‌آموزان ما هم‌یاران علمی ما از کارمندان محترم دانشگاه لرستان هستند؛ ان‌شاءالله در آتی برنامه داریم برای فرزندان اعضای هیئت علمی و یاوران علمی هم کلاس برگزار کنیم و سایر زبان‌ها مثل زبان عربی و زبان فرانسه هم در برنامه‌های آموزش زبان دانشگاه لرستان گنجانده بشود».

دکتر علی فروهرمهر، بیان کرد: خانم دکتر منصوره امیری، رئیس مرکز آموزش زبان دانشگاه لرستان است که در آیین افتتاح این مرکز حضور داشت؛ این مرکز زیرمجموعه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه لرستان است.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1847734

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =