شگفتی در شهر عشاق والیبال: شهرداری ارومیه، شهداب یزد مدعی را برد

تیم شهرداری ارومیه با شکست شهداب یزد شگفتی این هفته لیگ برتر والیبال را رقم زد

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، هفته دوازدهم لیگ برتر والیبال با دیدار شهرداری ارومیه و شهداب یزد در سالن دورنالاریوواسی و در حضور بیش از ۳ هزار تماشاگر برگزار شد.

در این بازی شهرداری ارومیه ست‌های اول، چهارم و پنجم را با امتیارات ۲۶ بر ۲۴، ۲۵ بر ۲۱ و ۱۵ بر ۱۰ پیروز و در ست‌های دوم و سوم ۲۶ بر ۱۴ و ۲۵ بر ۲۲ به حریف باخت.

امید فولادی‌وندا و قادر صادقی داوران این دیدار بودند که در ست سوم به مهدوی کاپیتان شهداب کارت زرد دادند.

در این بازی شهرداری ارومیه با ترکیب احد رضایی، پوریا فیاضی، عطا زراعتگر، امیر خداپرستی، آرمین تشکری، بهزاد حیدرشاهی و آرمان صالحی و شهداب یزد با ترکیب ایل شن داوودی پور، سینا نیک پور، رضا عابدینی، محمد ولیزاده، میثم صالحی ، رادوسلاو پاراپانوف و محمدرضا حضرت پور به میدان رفتند.

حمایت همه‌جانبه هزاران هوادار ارومیه‌ای زمینه‌ساز این پیروزی ارزشمند برای نماینده شهر عشاق والیبال بود تا از بحران فاصله بگیرد.

از حواشی این بازی، عمل تقدیر مسئولین باشگاه شهرداری و هیات والیبال از محمدرضا حضرت‌پور، میثم صالحی، رضا رضایی و محمد ولی‌زاده چهار بازیکن ارومیه‌ای شهداب بودند که با نام این شهر به همراه تیم ملی در بازی‌های آسیایی هانگژو قهرمان و از بازیکنان اصلی تیم ملی در سایر دیدارها هستند، بود.

با این نتیجه شهرداری ارومیه با ۵ برد به رده یازدهم صعود و شهداب به رده چهارم سقوط کرد.

شهرداری ارومیه در هفته سیزدهم در یک دیدار حیثیتی با پیکان تهران در تهران دیدار خواهدکرد و شهداب یزد میهمان چادرملو اردکان خواهدبود.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1850949

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =