جشن تکلیف سیاسی رای اولی ها در زورخانه شهید نعمت الهی خرم آباد

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان گفت: رای اولی‌ها باید با شور و نشاط و با همراه کردن دوستان،خانواده و بستگان، انتخابات را به جشن ساختن آینده بهتر برای خود تبدیل کنند.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، سید آرش قیاسیان در برگزاری مراسم جشن تکلیف سیاسی رای اولی ها در زورخانه شهید نعمت الهی خرم آباد با تاکید بر این که بی‌تفاوتی و احساس بیگانگی در مورد انتخابات، ضربه بسیار بزرگی بر منافع ملی و غیرقابل جبران خواهد بود، اظهار کرد: رای اولی‌ها باید با آگاهی از تجربیات گذشته با شور و نشاط و با همراه کردن دوستان،خانواده و بستگان، انتخابات را به جشن ساختن آینده بهتر برای خود تبدیل کنند و در این باره آموزش و پرورش نیز باید اهمیت شرکت در انتخابات و استفاده از حق قانونی خود را برای رای اولی‌ها تبیین کند.

وی افزود : در انتخابات، اهداف برنامه ۲۰ ساله و چشم انداز توسعه کشور و حتی منافع ملی تجلی پیدا می‌کند لذا شما جوانان باید به هر چیزی که با فکر و اندیشه و مطالعه به آن می رسند، عمل کنید.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان تاکید کرد:بستر برای برگزاری یک انتخابات سالم، آزاد و قانونمند فراهم است لذا باید بدانیم بی تفاوتی و احساس بیگانگی در مورد انتخابات، ضربه بسیار بزرگی بر منافع ملی و غیرقابل جبران خواهد بود.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1877864

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =