صدور ۹۷۲ مجوز احداث و بهره‌برداری طرحهای ارزیابی اثرات زیست محیطی لرستان

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان لرستان از صدور ۹۷۲ مجوز محیط زیستی احداث و بهره‌برداری و بررسی ۱۲ طرح ارزیابی اثرات زیست محیطی در سال ۱۴۰۲ خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین لرستان ، علی سالاروند گفت :اداره کل حفاظت محیط زیست استان در سال ۱۴۰۲ برای متقاضیان احداث و بهره‌برداری شرکت‌های خدماتی، کشاورزی و صنعتی ۹۷۲ مجوز احداث و بهره‌برداری صادر نموده‌ است.

سالاروند در این باره گفت؛ در سال جاری و در بحث پاسخگویی به استعلامات طرحهای‌ خدماتی، کشاورزی، تولیدی و صنعتی به ۹۷۲ استعلام وارده به این اداره کل پاسخ داده شده است.

وی افزود؛ از این تعداد طرح به بیش از ۹۷ درصد طرحها پاسخ مثبت و مابقی مخالفت صادر شده‌ است.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اظهار داشت؛ استعلامات پاسخ داده شده برای طرحهای خدماتی، کشاورزی، تولیدی و صنعتی بوده است که در راستای توسعه و پیشرفت استان مجوزهای محیط زیستی این طرحها صادر شده است.

سالاروند در پایان با اشاره به طرحهای ارزیابی اثرات زیست محیطی گفت؛ در سال جاری ۱۲ عنوان طرح ارزیابی اثرات زیست محیطی شامل سدها، شهرک های صنعتی و طرحهای گردشگری در استان بررسی و پاسخ داده شده است.

سالاروند در پایان ضمن تقدیر از همکاران خود در اداره کل حفاظت محیط زیست استان گفت؛ تلاش اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان علاوه بر دقت در استقرار صنایع در محل‌های مناسب و در چارچوب توسعه پایدار و طرح آمایش سرزمین، همراهی در ایجاد اشتغال و کارآفرینی و فائق آمدن بر مشکلات بیکاری جوانان استان بوده و خواهد بود.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1879769

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =