حمایت دادگستری استان کردستان از اقدامات قانونی صلح یاران

رییس کل محاکم عمومی و انقلاب سنندج گفت: فعالیت صلحیاران در استان کردستان ستودنی است و امیدواریم با نیت خالصانه موضوع صلح و سازش میان طرفین دعوی را دنبال کنند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، ستار اکبری در راستای همکاری و تعامل روسای حوزه های قضایی استان با ستاد صبر و اجرای برنامه های عملیاتی، جلسه ای با حضور جمعی از صلح یاران شهرستان سنندج اظهار کرد: فعالیت صلحیاران در استان کردستان ستودنی است و امیدواریم با نیت خالصانه موضوع صلح و سازش میان طرفین دعوی را دنبال کنند.

رئیس کل محاکم عمومی و انقلاب سنندج افزود: صلح یاران در راستای ایجاد صلح و سازش در پرونده های حقوقی وخانواده مورد حمایت دادگستری کردستان هستند و ضروری است تا با رعایت کلیه ضوابط قانونی و اصل بی طرفی قدم در راه حل مشکلات مردم برداشته وصلح و سازش را توسعه دهند.

در ادامه تعدادی از صلحیاران فعال سنندج از سوی مسئول دبیرخانه ستاد صبر استان کردستان جهت کمک به صلح و سازش در پرونده های حقوقی اجرای احکام مدنی دادگستری به رییس کل محاکم عمومی و انقلاب سنندج معرفی شدند.

در پایان نیز هرکدام از صلحیاران حاضر در جلسه به بیان دیدگاهای خود در خصوص نقاط قوت و ضعف در همکاری با ستاد صبر و ارائه راهکارهای پیشنهادی پرداختند.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1880370

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =