حفاظت از منابع طبیعی و جنگلها نیازمند ۳۰۰ دوربین پایش است

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی کشور گفت : حفاظت از جنگلها و منابع طبیعی در کشور نیازمند نصب ۳۰۰ دوربین پایش است .

به گزارش خبرآنلاین لرستان ، سرهنگ علی ملکی آهنگران در سفر به لرستان در نشست با خبرگزاری های استان گفت : در حال حاضر ۶۰ دوربین پایش خریداری شده و در حال نصب هستند .

وی افزود: پیش بینی برای پوشش همه استانها خرید ۳۰۰ دوربین است و در واقع این تعداد دوربین نیاز مهم یگان حفاظت است و در مرحله تامین اعتبار پایه های دوربین ها هستیم که در صورت تامین اعتبار پایه ها ،این تعداد دوربین نصب میشود .

وی در رابطه با برخورد با متخلفین اراضی ملی گفت : تلاش یگان حفاظت منابع طبیعی جلوگیری از آسیب رسانی به اراضی ملی و منابع طبیعی است که در این راستا با حمایت‌های دستگاه قضایی تعداد ۳۳۵۳۶ پرونده قضایی تشکیل و همچنین تعداد ۵۸۳۷ نفر متخلفین دستگیر و تحویل مقامات قضایی گردید .

سرهنگ ملکی آهنگران ادامه داد: همچنین تعداد ۳۸۳۸ دستگاه خودرو و ۱۳۱۳ عدد انواع تجهیزات قطع درخت نیز توفیف و پرونده قضایی آنها در محاکم قضایی تشکیل و در حال رسیدگی هستند.

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی کشور به مشارکت مردمی پرداخت و افزود: تعداد ۶۷۱۳۱ تماس مردمی در سال گذشته با سامانه های ۱۵۰۴ و ۶۷۱۳۱ برقرار گردید که با برنامه ریزی صورت گرفته برای هر تماس یک عملیات اجرایی با اعزام گشت های حفاظتی اجرا می گردد.

۴۶

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1895506

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =