تشکیل کارگروه جامعه پژوهی در بنیاد ایران‌شناسی شعبه لرستان

نشست کارگروه جامعه پژوهی با حضور مجتبی رومانی رئیس بنیاد ایران‌شناسی شعبه لرستان ، تنی چند از جامعه شناسان لرستان مجتبی ترکارانی،علیرضا طهماسبیان،امبن روشن پور، مریم ملکی صادقی و سعیده خانم نظری در دفتر شعبه برگزار گردید.

به گزارش خبرآنلاین لرستان ،در این نشست مجتبی رومانی رئیس بنیاد ایران‌شناسی شعبه لرستان ضمن معرفی بنیاد و نحوه تشکیل کارگروه‌های اظهار داشت راه اندازی کارگروهی که بتواند موضوعات اجتماعی لرستان را در ذیل اهداف بنیاد ایرانشناسی مطالعه و پژوهش نماید بصورت جدی احساس می شود و خداوند منان را شاکریم که این مهم با وجود شما اساتید فرهیخته محقق گردیده است .

سپس هر کدام از اعضای حاضر در نشست به ضرورت تشکیل چنین کارگروهی که از منظر جامعه شناسی ، مطالعات فرهنگی و مردم شناسی مسایل استان را بررسی نموده تاکید داشته و انجام پژوهش های اجتماعی همراه با انتشار کتب و مقالات پژوهشی مرتبط با حوزه لرستان پژوهی و برگزاری نشست ها و بازدیدهای علمی و همکاری با دیگر نهادهای علمی و اجتماعی را از خواسته ها و اهداف این کارگروه برشمردند.

در پایان مجتبی ترکارانی و مریم ملکی صادقی به ترتیب به عنوان رئیس و دبیر این کارگروه انتخاب شدند و مقرر گردید برنامه های و فعالیت های این کارگروه در هفته های آینده تدوین و آغاز شود.

46

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1927098

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =