نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس از تلاش شبکه‌ای منسجم و سازماندهی شده برای ایجاد اخلال در هدفمند شدن یارانه‌ها خبر داد.

محمد جواد ابطحی در گفت و گوی مشروحی با فارس، گفت: برخی افراد صراحتا در سایت‌های خود اعلام کردند که قصد ایجاد اخلال در هدفمند شدن یارانه‌ها را دارند و این مسئله را پنهان هم نمی‌کنند و قصد دارند به از این طریق دولت را تضعیف کنند.

وی با بیان اینکه دشمن همواره در پی گرفتن ماهی از آب گل‌ آلود است، اظهار داشت: در صورتی که دولت این طرح را اجرا نکند دشمنان دولت را به قانون شکنی متهم می‌کنند و در صورتی که دولت این طرح را اجرا کند دشمنان سعی می‌کنند در مردم نارضایتی ایجاد کنند و از این طریق دولت را ضعیف جلوه دهند.

نماینده مردم خمینی شهر با اشاره به اقدامات مخالفان طرح هدفمندکردن یارانه‌ها به برخی از فعالیت‌های آنها اشاره کرد و گفت:‌ مخالفان این طرح سعی دارند از طریق احتکار اجناس و ارائه آمار دروغ از قیمت برخی کالاهای اساسی به طور منسجم اجرای این طرح را با اختلال رو به رو کنند. 

ابطحی افزود: اقدامات یاد شده به طور سازماندهی شده و از ناحیه حلقه و شبکه منسجمی انجام می‌شود، البته با بصیرتی که مردم ما دارند و هوشیاری که در بین عموم وجود دارد و همچنین همکاری دستگاه‌های مختلف فشار اجرای طرح هدفمندکردن یارانه‌ها به مردم حداقل ممکن خواهد بود.

نماینده مردم خمینی شهر ضمن انتقاد از سیاه‌نمایی اوضاع جامعه برای اجرای هدفمند کردن یارانه‌ها از سوی عده‌ای اظهار داشت: صدا و سیما و همچنین نشریات و رسانه‌های متعهد باید در خصوص هدفمندشدن یارانه‌ها به افکار عمومی اطلاعات کافی دهند، همچنین ائمه جماعات نیز باید محاسن اجرای این طرح را برای مردم بازگو کنند تا اینکه با همکاری و همدلی تمام آحاد جامعه این طرح را با موفقیت هرچه بهتر اجرا کنیم.

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 104183

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =