۰ نفر
۱۰ آبان ۱۳۸۹ - ۱۵:۰۵

نظر کاربران خبرآنلاین در رابطه با جدول شرایط دختران و پسران برای ازدواج

چند روز پیش جدولی در سایت و روزنامه خبر منتشر شد که شرایط دختران و پسران را برای ازدواج نشان میداد. در این جدول شرایطی چون نداشتن صفات مذموم، حلال بودن مال، تفاوت سنی مناسب، هوشمندی، کفایت عقلانی، دینداری، داشتن ثروت مطلوب و ... برای ازدواج برشمرده شده است. کاربران  در رابطه با این جدول نظرهای مختلفی داشته‌اند؛ به عنوان نمونه کاربری بدون نام نوشته است: "سازمان ملی جوانان از این حرف‌ها زیاد عنوان میکنه ولی با واقعیت متفاوته". خواننده دیگری نیز به نام جواد نوشته است: "خدایی خیلی سر کاری بود. هر وقت یه دختر با شرایط فوق پیدا کردین به ما هم یه خبری بدین ...". مسعود نیز در این رابطه نوشته است: " شما کی هستی که واسه ملت نسخه میپیچی؟ من همسرم سالهاست که بیماری آسم داره ولی من تا جان دارم از خانواده‌ام نمیگذرم. اونوقت شما خودتو میذاری جای کی؟"

بعضی خوانندگان هم به جنبه طنز قضیه اشاره کرده‌اند؛ به عنوان مثال کاربری بدون ذکر نام نوشته: "مردم از خنده دستشون درد درد نکنه!". میلاد نیز نوشته: "بابا از قهوه تلخ مدیری هم این لیست خنده‌دار‌تر بود...". کاربر دیگری نیز نوشته: "یهو بفرما ازدواج نکن".

ایرانی مسلمان و غیور نیز اینطور اظهار داشته که: "همه جوان‌های ایرانی هیچ موقع مسلمان و ایرانی بودن خود را فراموش نخواهند کرد و با ازدواج پاک و سالمشان سعادت و پیروزی دنیوی و جاودان را برای خود و جامعه مسلمان ایرانی به ارمغان خواهند آورد. با امید پیروزی و سعادتمندی هر جوان ایرانی. این جوان ایرانی است که امید جهان فرداهاست چرا که گذشته این را اثبات کرده است."

خواننده دیگری هم که بدون نام نظر خود را ثبت کرده با اعتراض به این لیست نوشته است: "مردم نون ندارن بخورن اونوقت اومدن دارن براشون شرایط ازدواج تعیین می کنن!" در همین ارتباط خواننده دیگری هم نوشته: "منظور از شهرت اجتماعی قوتبالیست بودنه یا بازیگر یا هردو؟!"

کد خبر 104976

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • فائزه IR ۱۱:۴۰ - ۱۳۸۹/۰۸/۱۱
  0 0
  خيلي خوب جواب داده بودند
 • فرشاد فغفوری IR ۰۷:۰۶ - ۱۳۹۰/۰۱/۲۹
  1 1
  به خدا من هم خیلی آشفته شدم و کفرم در اومد آقای محترم! کجای کاری؟ باید امکان ازدواج با شرایط بسیار آسان وجود داشته باشد تا این صفات با ازدواج حفظ شود. حضرتعالی فکر می کنید در بین 1000 نفر نفر چند نفر حاضرند با مهریه 14 سکه ازدواج کنند تا این صفات با ازدواج حفظ شود؟ واقعاً دیگه ناامید شدم. این هم از فهمیده های ما!!
 • نگار IR ۲۲:۱۷ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۱
  2 0
  خوب واقعاًما همه درگیر این صفات و ملاک ها شده ایم که نمیتوانیم ازدواج کنیم.آخه بنظر شما یه نفر می تونه همه ملاک های مد نظر مارو داشته باشه؟؟؟کدومش مهمتره؟