۰ نفر
۱۷ آبان ۱۳۸۹ - ۰۸:۲۸

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: برنامه ای برای افزایش یا تغییر قیمت در حوزه خدمات ارتباطات و فناوری اطلاعات با آغاز اجرای طرح هدفمندی یارانه ها نخواهیم داشت.

به گزارش پخش اخبار چند رسانه ای واحد مرکزی خبر، رضا تقی پور در گفت وگوی اختصاصی با پایگاه اطلاع رسانی دولت، شایعات مربوط به افزایش نرخ مکالمات تلفن ثابت را کذب محض دانست و افزود: هر کسی که در این باره سوالی دارد، می تواند به سایت سازمان تنظیم مقررات رادیویی مراجعه و در آنجا مسائل خود را مطرح کند.

وی در ادامه گفت: در ضمن افرادی که نسبت به مبلغ مندرج در قبض تلفن ثابت خود اعتراض دارند، می توانند با مراجعه به دفاتر ارتباطی، ریز مکالمات خود را دریافت کنند تا ببینند همان تعرفه های قبلی اعمال می شود.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در ادامه تصریح کرد: سابقه نشان داده؛ بسیاری از مشترکانی که نسبت به مبلغ مندرج در قبض تلفن خود شکایت هایی مطرح می کنند، با دریافت ریز مکالمات متوجه شده اند، هیچ گونه اجحافی در حق آنها صورت نگرفته است و به هیچ وجه تاکنون تغییری در تعرفه های تلفن های ثابت و سیار نداشته ایم.

تقی پور در پایان تاکید کرد: برنامه ای برای افزایش یا تغییر قیمت در حوزه خدمات ارتباطات و فناوری اطلاعات با آغاز اجرای طرح هدفمندی یارانه ها نخواهیم داشت.

کد خبر 106773

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =