۰ نفر
۳۰ آذر ۱۳۸۷ - ۱۷:۱۸

« من هیچ پرونده ای درباره اتهامات فرهاد کاظمی ندیده ام. هیچ مدرکی در کمیته انضباطی وجود ندارد.» این جمله را شریفی رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به خبرآنلاین می گوید.

عبدالرحمن شاه حسینی در واکنش به انتخاب فرهاد کاظمی به عنوان سرمربی سپاهان به خبرآنلاین گفت:«پرونده اتهامی کاظمی باز بود و کمیته انضباطی جدید باید در این چند ماه یک حکمی برایش صادر می‌کرد.» این درحالی است که انگار این مدارک در جابجایی های مسئولان کمیته انضباطی به کلی از بین رفته اند. درحالی که کمیته انضباطی مشغول بررسی اتهامات وارده به سرمربی سابق مس وپیکان بوده است ، در جابجایی قدرت ، پرونده ها مفقود شده اند. شریفی در این باره می گوید:« تنها سندی که درباره مولایی و دوپینگ ما دیده ایم همان درخواست فرجام او بود که در شواری عالی مبارزه با دوپینگ مطرح شد. من هیچ چیزی که نشان دهد آقای شاه حسینی داشتند به اتهامات آقای کاظمی رسیدگی می کرده اند ، ندیده ام. این موضوع را برای اولین بار است که می شنوم.»
 اما چطور رئیس کمیته انضباطی از مسئله ای به این مهمی که بارها رسانه ای شده ، آگاه نبوده است؟ او در پاسخ به این سئوال می گوید:« دلیلی ندارد که بخواهم چیزی را پنهان کنم. من هیچ یک از اوراق اعتراف مولایی را ندیده ام و این موضوع را برای اولین بار از شما می شنوم. حتی آقای روغنی که نماینده ما در کمیته دوپینگ اسست هم اطلاعاتی در این باره به من نداده اند. اگر واقعا چنین پرونده ای وجود داشته ، خیلی خوب است که درباره اش روشنگری شود تا ما هم به دنبالش برویم و ببینیم این مدارک چه شده اند.»

کد خبر 1100

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • شیردل A1 ۰۶:۱۵ - ۱۳۸۷/۱۰/۰۱
    0 0
    چی بگم؟