۰ نفر
۲۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۱
متهم به قتل زن جوان در جاسک دستگیر شد

فرمانده انتظامی نیکشهر از دستگیری قاتل زن جوان در شهرستان جاسک خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از پایگاه خبری پلیس، حمید نوری اظهار داشت: شانزدهم آذرماه در پی گزارش یک فقره مرگ مشکوک در روستای «کوچینگ» شهرستان نیکشهر بلافاصله تیمی از پلیس آگاهی این فرماندهی برای بررسی موضوع به محل اعزام شد.

فرمانده انتظامی نیکشهر افزود: در بررسی‌های میدانی در محل حادثه مشخص شد زنی ۲۳ ساله در پی مشاجره لفظی با شوهرش، توسط او با ۳ ضربه چاقو مجروح و هنگام انتقال به بیمارستان فوت کرده است.

نوری گفت: کارآگاهان دایره مبارزه با جرائم جنائی پلیس آگاهی با محرز شدن موضوع قتل با هماهنگی بازپرس ویژه قتل تحقیقات گسترده ای را برای دستگیری عامل این جنایت که از شهرستان متواری شده بود، آغاز کردند.

فرمانده انتظامی نیکشهر ادامه داد: تیم رسیدگی کننده پرونده با یک سری تحقیقات گسترده پلیسی و استفاده از شیوه های نوین پلیسی متهم را در استان هرمزگان شناسایی و با کنترل نامحسوس او را صبح روز گذشته در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه هنگام تردد در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان جاسک با یک دستگاه سواری مسافرکش دستگیر کردند.

وی تصریح کرد: متهم به قتل که جوانی ۲۴ ساله است در بازجوئی‌های اولیه به قتل همسرش در پی اختلافات خانوادگی اعتراف و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شد.

46

کد خبر 1211708

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =