دبیر شورای اطلاع‌رسانی دولت خطاب به ضرغامی: منبع روایت‌های گمراه کننده نباشید

دبیر شورای اطلاع رسانی دولت در پاسخ به ادعای ضرغامی مبنی بر اینکه تلگرام نخستین بار با دستور رئیس جمهوری فیلتر شد گفت: روا نیست که منبع روایت های گمراه کننده باشید، یک روز به مقاومت دولت در برابر فیلتر شدن می تازید و روز دیگر سراسیمه تیتر می زنید، روحانی دستور داد.

علیرضا معزی در صفحه توئیتر خود با انتشار این تایم لاین نوشت: فرق ۹۶ و ۹۷ در این تایم لاین مشخص شده تا اشتیاق ۱۴۰۰ سبب نشود به جای ابلاغ بگوییم دستور.
وی اضافه کرد: روا نیست منبع روایت های گمراه کننده باشیم، نمی شود که یک روز به مقاومت دولت در برابر فیلتر شدن تلگرام تاخت و روز دیگر که حربه فیلترینگ بی اثر شد، سراسیمه تیتر شد روحانی دستورش را داد.
گفتنی است؛ عزت الله ضرغامی در ویژه‌برنامه روز دانشجو که به همت بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی برگزار شد گفت: « فیلتر اول تلگرام با دستور رئیس جمهور انجام شد، البته من می بینیم برخی در این رابطه شایعاتی درست می کنند که اصلا این گونه نیست. وقتی در اغتشاشات دی ماه دیدیم هماهنگی ها در تلگرام انجام می شود در شورای عالی فضای مجازی بحث شد و با دستور آقای رئیس جمهوری تلگرام فیلتر شد».
۲۱۴۲۱۹

کد خبر 1212328

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =